Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok a Margit kórház...

Tapasztalatok a Margit kórház nőgyógyászatáról?

Figyelt kérdés

Ma voltam az új orvosomnál. Fertőzés miatt jelentkeztem be, eddig egyik orvosom se vizsgált meg normálisan, szerencsére ő igen. Alaposan átvizsgált, levette a rákszűrést is. A szűrés közben észrevett a bal petefészkemben egy 58*52mm-es cisztát. Azt mondta, hogy feltétlenül el kell távolítani, mert nem tud tőle működni a bal petefészkem, a jobb oldali pedig úgy reagál, mintha fogamzásgátlót szednék, pedig a párommal óvszerrel védekezünk.

Azt mondta, hogy beutalót ad a Margit kórházba, ahol megfelelő felszerelésekkel rendelkeznek egy pontos diagnózis és szűrés felállításához, és vélhetőleg köldökön keresztül kell eltávolítani a cisztát. Ezután beszéltem nagymamámmal telefonon és kétségbeesett, hogy a Margit kórházba kaptam időpontot, ő messziről elkerülné a helyet. Amikor ő volt fiatal nő, háromszor elvetélt, és amikor végre meg tudta szülni a babát, akkor az inkubátorban nem megfelelő körülmények között pár napon belül meghalt.

Ez csak egy viszonylag egyszerűbb beavatkozás lenne, de kicsit elbizonytalanodtam. Az orvosom rendes volt nagyon, de nagymamám aggodalmai aggasztanak. Tapasztalatok a kórházzal kapcsolatban? Délelőtt 11-re kaptam beutalót, bármelyik nap mehetek.



2013. nov. 18. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2013. nov. 18. 13:32
 2/4 A kérdező kommentje:
Laparoszkópiával vagy endoszkópiával történne a műtét
2013. nov. 18. 14:37
 3/4 Ms.Meyer válasza:
Szia, nagyon sajnálom, ami annak idején a mamáddal történt, de szeretnélek megnyugtatni, hogy a Margit kórháznál jobb kórházat keresve sem találnál szerintem. Nekem több nőgyógyászati műtétem volt, és soha semmi probléma nem volt. Hidd el, megfelelő, tiszta környezet, az ápolók hihetetlen kedvesek és segítőkészek! A műtétek miatti rossz élményeket velem a bánásmódukkal azonnal feledteték. És ha megengedsz még egy jótanácsot, ajánlom Neked Mihályi dr. urat... Vele tutira mehetsz..minden tekintetben! Kívánom a legjobbakat.
2013. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Huuu. voltál már???

Én tegnap jöttem ki..kisműtő?

Milyen tapasztalatod van??

Remélem jól vagy azóta :)

2014. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!