Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Ruzsvánszky Istvánhoz...

Dr. Ruzsvánszky Istvánhoz jár-t valaki terhesgondozásra? Magánba vagy SZTK-ba? Mennyibe kerül a terhesgondozás és a szülés nála?

Figyelt kérdés

A magánrendelőbe hív be, vagy lehet SZTK alapon a kórházba járni terhesgondozásra és neki csak a szülésért fizetni?

Emellett természetesen érdekelne, hogy jó szakembernek tartják-e akik már voltak nála, emberként rendes, kedves-e, illetve bármilyen infónak örülnék.


A magán szoba milyen és mennyire foglalt? Apuka bejöhet oda a nagytesóval?



2013. okt. 21. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Szia előre is bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok kifejezetten, de ha jót akarsz akkor ne menj hozzá, lehet hogy magánba kedves de ha sztk alapon mész vagy valami nem úgy van ahogy ő akarja vagy épp kevesebbet adsz neki irtó bunkó, sok embertől hallottam olyant is hogy be sem ment a szülésre. Én akit tudok ajánlani Dr Magyar Attila kedves odafigyelő és jófej, és sztk alapon is tudsz hozzá menni minden kedd 12 től rendel a margit kórház terhesgondozó részébe, én meg vagyok vele elégedve.
2013. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Magyar dokit sokan ajánlották, de a magán rendelése nekem nagyon messze van. Esztergomban élünk és munka után csak az Árpád híd környékére érünk be (nagy forgalom esetén még ez is nehézkes).

Szüleim baráti körébe tartozik a doktor úr, így magán emberként ismerjük egymást, de orvosként nem tudom, hogy milyen.

2013. okt. 22. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az sztk-s rendelése bent van a margit kórházba minden kedden 12től :)
2013. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!