Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van különbség az ezüstkolloido...

Van különbség az ezüstkolloidok között, vagy mindegyiknek ugyanaz az összetétele? Bármelyiket használhatom belsőleg is?

Figyelt kérdés
A problémám a következő, régóta van folyamatosan visszatérő hüvelygombám, és olvastam, hogy az ezüstkolloid jó lehet rá. Viszont a gyógyszertárban amikor ezüstkolloidot kértem olyat adtak amire az van írva hogy pattanásos bőr ápoló. És most nem tudom, hogy használhatom e belsőleg. Aki tud kérem segítsen nekem.

2013. nov. 18. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"és olvastam, hogy az ezüstkolloid jó lehet rá. "


AAaaaaha.. hát vagy jó, vagy nem jó de akármit is csinálsz egy külső kezelés.. nem fogja a belső okokat megszüntetni.


A leeeeelked betegségét. Dehogyis, valami miatt egy patogén gomba nem kicsit jól érzi magát a testedben, és itt nem a gomba a betegség, hanem a tested ami ennyire élhető környezetet biztosít neki.


Mitől szokott ez lenni.. a természetes védelem lemosásától (túlzott, lúgos tisztálkodás) vagy egyszerűen a finomított szénhidrát alapú táplálkozás is gombás fertőzésekre hajlamosít.


Az ezüst kolloidnak meg utána kérdeznék pont így ahogy tetted, de a patikában vagy egy bioboltban.

2013. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami az ezüstkoloidot illeti, lényegiben egyformák, de különböző a koncetráciojuk. Nem tudom, mire milyet kell használni.
2013. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hajú Kék válasza:
2015. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!