Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemből fehér folyik...

A hüvelyemből fehér folyik illetve körülötte van ilyen fehér valami ami nem jön le, viszket és fáj is. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok. Pár napja jött elő vagyis a folyás már régebb óta van de többi az nem. Légyszíves segítsetek nekem!Köszönöm előre is!

2013. nov. 20. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
talán gombás fertőzés?
2013. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gombára tippelek, de jobb lenne elmenni nőgyógyászhoz, hogy vegyen kenetet. Mondanám, hogy vegyél Canestent meg ilyeneket, de ha nem gomba, akkor meg többet ártassz, mint használsz.


23/L

2013. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem is gomba.. vegyél Canesten kombi uno-t,2500 Ft körül van. Pár nap alatt elmúlik tőle.:)

Jaa és a gomba nem feltétlen társul a szexhez..

2013. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

intim segítség gélt próbáld ki, nekem a canestennel sok gondom volt, sok rosszat is olvastam róla.


De orvoshoz is el kellene menned azért...

2013. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az orvos! Csak ő mondhat biztosat!
2013. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az alkagin hüvelykupot ajanlom. 2500 ft korul van es gyogynovenyes, keress ra neten. Ja es most akciojuk is van a neten felaron van a huvelykup 1200 ft korul. Minden tunetet megszuntet.
2013. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. nov. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!