Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? 13/L

Normális ez? 13/L

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja hogy szakítotunk a pasimal az óta fogytam 5-10kg ott és nem bírók enni és inni se és most beteg vagyok az exemnek van már csaja és nagyon ki vagyok gondolkodom hogy az öngyilkosságon meg hasonlókon de most csak annyit akarok hogy hogyan lehetek a régi aki egy életvidam lány volt jó alakkal és nem volt csonti . Hogyan tudnak megint enni és vissza hizni?? Előre is köszi a válaszokat

2013. nov. 21. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkodj! 13 éves vagy. Férjhez akartál menni? Még sok fiúval fogsz megismerkedni,valószínűleg járni is fogsz néhánnyal. Ahogy idősödsz más leszel te is és ő is. Elképzelhető,hogy ez a fiú akkor már nem is érdekelne,tudna lekötni. Ha nincs most másik fiú,nem baj. Szórakozz a barátnőiddel,tanulj,sportolj,kösd le magad!
2013. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem akartam férjhez menni és soha nem is akarok. Próbáltam de nem megy este és van amikor nap közben is arra a gondolok hogy milyen jó volt meg minden :////
2013. nov. 21. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha minden ok nélkül fogysz, akkor el kéne menned orvoshoz!
2013. nov. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nálunk most egy kocsog b..i az orvos max kórházba küldene de ott se kezdenének velem semmit .
2013. nov. 22. 07:06
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezért írtam,hogy találj valamit,ami leköt. Ne arra gondolj,hogy milyen jó volt. Biztosra veszem,hogy lesz ennél jobb is és rosszabb is. Hidd el nem tartott volna hosszú évekig ez a kapcsolat. Mindenki él át csalódást,akár többször is. Ez hozzátartozik az élethez,nem csak a szerelem területén. És igaz a mondás,"ami nem öl meg megerősít"! Ne hagyd,hogy beteggé tegyen!
2013. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én tudom milyen ez az érzés.. de hidd el, lesz sokkl jobb is!

Felejtsd el az a fiút, gondollkozz úgy h jó volt, szép volt, vége, majd lesz másik. Sok fiúnak is ez a problémája, próbálj olyanokat keresni!

Ne szomorkodj, egyél, legyél a barátnőiddel, ne is gondolkozz ezen!!

Ha nem javul a helyzeted, keress fel egy phszichologust...vagy beszléj szüleiddel

Az öngyilkosság nem módszer, gondolj csak bele mennyi embernek fogsz hiányozi, mennyien fognak sírni h nem vagy többé, mindenki magát hibáztatja.... ezt én is meg akartam tenni, mert fájt h van valaki akit szeretek tiszta szívemből, de ő ezt nem érzi...

Beszéltem a barátnőimmel, és ők elmondták nekem, mint amit én mondtam most...

Kérlek, ne szomorkodj, még fiatal vagy és élned kell, és azt kívánom legyen nagyon boldog életed!! És találd meg a számodra megfelelőt!!

2013. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Dodóka köszi a jó kívánságokatt , néha gondoltam arra hogy sok embernek hiányoznek de aztán rá jöttem sokan örülnének neki .
2013. nov. 22. 08:57
 8/18 anonim válasza:
Ki nem tojja le az ex pasit?! Ha ő ott hagyott akkor már nem szeretett.(bocs nem akarok szemét lenni) Biztos lesz még pasi aki szeret annyira hogy melletted maradjon.:)
2013. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Bü.dös rib..anc!!
2013. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

örülj, hogy egyáltalán volt már pasid! én itt vagyok 15 évesen és még soha nem volt, pedig állítólag a külsőmmel és a belsőmmel sincs baj!

na, most én is kezdjek el sírni?

és hidd el, sokkal rosszabb a viszonzatlan szerelem, mint az, hogy szakítottál a barátoddal...

2013. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!