Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? 13/L

Normális ez? 13/L

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja hogy szakítotunk a pasimal az óta fogytam 5-10kg ott és nem bírók enni és inni se és most beteg vagyok az exemnek van már csaja és nagyon ki vagyok gondolkodom hogy az öngyilkosságon meg hasonlókon de most csak annyit akarok hogy hogyan lehetek a régi aki egy életvidam lány volt jó alakkal és nem volt csonti . Hogyan tudnak megint enni és vissza hizni?? Előre is köszi a válaszokat

2013. nov. 21. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mind2 érzés ismerős és hát nem jobb semmivel sem . Én örülnek neki ha nem lenne egy exem se és nem lett volna eddig meg pasim se sokkal jobb lenne nekem.
2013. nov. 22. 18:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden a fejben dől el, ne a múltban ragadj le, gondolj bele kivel fogsz még megismerkedni 10 év alatt vagy kikkel. Képzeld el álmaid pasiját és reménykedj hogy megtalálod 23 éves korodig.

10 év nagy idő... teljesen más emberré válhatsz más külsővel más személyiséggel fogsz rendelkezni, átfog formálni a világ.


Én 25 éves vagyok szégyen nem szégyen soha nem volt komoly kapcsolatom mert csak hogy ne maradjak szégyenbe vagy mert ciki lehet mások szemébe én csak azért nem fogok senkivel járni ha nem érzek szerelmet. 13 évesen még kislány vagy egy gyerek. Nem ugy gondolkodol mint egy felnőtt nem úgy szemléled az élet fontosságait, most ne hogy már egy hülye taknyos tinifiú miatt legyél öngyilkos, 10 év múlva igazi férfiak fognak rád várni akik olyan érzelmeket keltenek majd benned amit sosem éreztél még. Éld meg ezt és nézz előre. Remélj.

2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
17éves volt és dobot egy 15éves ért. De a 16-19évesek pályáznak rám és mind 16-nak néz.
2013. nov. 22. 19:10
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor se legyél ennyire negatív, úgy éled meg az életed ahogy érzed magad, ha állandóan pityeregsz és a múltba merengsz akkor nem is fogsz soha boldog lenni, nagyon fiatal vagy ne ezen járjon az eszed, előtted még 100 év gondolj hogy mennyi szép és jó lehet még benne.
2013. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyire beleélni magad a szerelembe, sem most, sem felnőttkorodban! Senki nem ér annyit, hogy miatta tedd tönkre magad!!!
2013. nov. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amiket írsz,abból úgy veszem észre,hogy életed központi problémája az,hogy hogyan nézel ki,van-e pasid,stb...

Ahogy az előttem szóló is írta: ne éld ennyire át ezeket a dolgokat,mert fog még érni bőven csalódás és te is fogsz másoknak okozni. Vannak más fontos,értékes dolgok is az életben. Koncentrálj azokra,mert ha nem teszed egy kiégett,depressziós,boldogtalan ember leszel. Persze az egyik legfontosabb dolog egy jó párkapcsolat,de ez csak az egyik.

Ráadásul ne várd el egy tizenéves fiútól,hogy örökké imádni fog,valószínűleg,ha nem ő,akkor te "dobtad" volna egy idő után.

2013. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A pasid kövérnek tartott?


Én így lettem anorexiás.. a pasim azt akarta, hogy fogyjak, sportoltam, nem is volt rossz alakom, deneki nem jöttem be ilyen alakkal, ott ki kellett volna dobnom.... deszerettem.


Aztán szakított velem és én sem ettem, megvontam magamtól a kaját és fogytam-fogytam, szinte csont és bőr voltam.


Ha nem ilyesmi van adologban akkor csak annyit tudok javasolni, hogy egyél! És felejtsd el a múltat, mert fiatal vagy kezdj el sportolni vagy küzdj a szép jövődért tanulj! Kösd le a figyelmedet táncolj, hallgass zenét! Eleinte nehéz , de ha megszereted bármelyik tevékenységet belefeledkezel!:)

Legyél erős, állj talpra!

2013. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
13 lány vagyok...volt egy pasim, ugyanez... ennek már 3 éve es most itt vagyok :) ne depizz csajszi és lehet hogy sokan örülnének.. de te azoknak akik ilyet kívánnak örömet szereznél? ;) ne csináld hallgass zenét olvass keress akár egy sztárt akiről álmodozhatsz és felejtsd el! ;)
2013. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!