Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Aki szedte már a Klion...

SOS! Aki szedte már a Klion 250 mg tablettát, annál milyen mellékhatásai voltak ennek a gyógyszernek?

Figyelt kérdés
Nekem 2x2-t kell szednem egy nap és két dobozzal írt fel a doki, de nagyon rossz a közérzetem tőle. Fáj a gyomrom, hányingerem van, meg hasmenésem. Abbahagyjam?
2013. nov. 22. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez LEHET mellékhatás, de lehet más is.


NE HAGYD abba, hanem menj vissza az orvoshoz, mert gondolom, nem azért szeded, mert kedved van hozzá. Ha félbehagyod, akkor csak a fertözést erösíted, mert a kórokozók megszokják a hatóanyagot és utána tezistensek lesznek.

EZÉRT kell tovább szedni és az orvossal beszélni, ö vagy ad valami mást, ami megelözi, hogy hatástalan legyen a kezelés, vagy ad valamit hozzá, hogy ne legyél rosszul.

2013. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, menj vissza és mondd el neki. Nagyon sokan hagyják abba szó nélkül a tablettát, és pontosan így generálják a rezisztens kórokozókat, amiket utána kb. soha többet semmivel nem lehet eltüntetni. Különösen ha trichomonasod van, akkor nehogy az orvossal való konzultáció nélkül abbahagyd, ugyanis annak gyakorlatilag nincs már gyógyszere, csak ez. Ha rezisztenssé válik a trichomonasod erre, akkor nagyon beszoptad...
2013. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy már régi a kérdés, de most én is ebben a cipőben járok.Én hánytam is tőle. Neked hogy alakult?
2017. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!