Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három Tatabányai magánnőgyógyá...

Három Tatabányai magánnőgyógyász közül melyiket válasszam? Ismerősök véleménye meg a neten olvasottak alapján a Pődőr doktor a Varjú doktor és a Ferencz doktor között vacillálok és nehezen tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatot és véleményt szívesen várok. Személyesen még egyik orovossal sem találkoztam így minden vélemény nagyon érdekel.

2013. nov. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben inkább a személyes ismerőseid véleményére hallgass. Azt az orvost válaszd, akiről a legtöbb jó véleményt hallod.
2013. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp emiatt írtam, mert az ismerősök véleményét már meghallgattam, de azok alapján nem tudok a három orvos között dönteni
2013. nov. 22. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Ferenczhez járok, meg vagyok vele elégedve. A másik kettőről nem tudok nyilatkozni.
2013. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!