Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés mikor a doktor...

Milyen érzés mikor a doktor kenet mintát vesz? Fáj mikor feszíti szét a hüvelyt és amikor benyúl a pálcikával milyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 19:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nem kellemes, de egyáltalán nem fáj, pár pillanat alatt kész van vele.
2013. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Kissé kellemetlen,de elmegy.Jobb ha laza vagy közben.
2013. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
nem fáj
2013. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Feszülő érzés,mintha feszítene valaki belülről, nem mondom hogy nem fájhat,mert aki még szűz,vagy szükebb ott ez előfordulhat.
2013. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
szűz vagyok még akkor ezek szerint nekem fájni fog?
2013. máj. 10. 19:38
 6/37 anonim ***** válasza:
nem akar a doki fájdalmat okozni, ő is ember, és a helyzetből adódóan biztos óvatosan csinálja, nem hinném hogy bármelyik nőgyógyász durva lenne.
2013. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar fájdalmat okozni,de szólj neki hogy szűz vagy és most vagy előszőr szűrésen és akkor fokozottan óvatosabb lesz,mielőtt kenetet venne kitapintja egy ujjával a méhed fekvését is(a hüvelyedbe helyezi az újját,)ha ekkor már fájna jelezd felé.Óvatos lesz ha megmondod hogy szűz vagy,nyugi.Majd írd meg mi volt.
2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Fiatalok, tinik esetében alap, hogy megkérdezi a nőgyógyász, szűz vagy-e még. Különben meg amint elkezd vizsgálni, maga is látja.


Egyébként pedig nem gondolom, hogy neki kellene a cukros bácsinak lenni. Több nőgyógyász ezt meg is mondja, és nem javasolja a vizsgálatot.

2013. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini tudom hogy kicsit égő de 22 éves vagyok már
2013. máj. 10. 21:02
 10/37 anonim ***** válasza:
Én voltam sokszor szüzen nőgyógyásznál, és a legtöbben óvatosak voltak. Volt olyan, akinél szinte meg sem éreztem a vizsgálatot, még arra is figyelt, hogy ne legyen hideg a kacsa, amit behelyez (sztk-ban!). Szóljál, hogy még szűz vagy, ez nem akadály a vizsgálatnak, ha szükségesnek látja az orvos. Csak ilyenkor kisebb eszközöket használnak, illetve nem két, hanem egy ujjal végez tapintásos vizsgálatot.
2013. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!