Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

December elejére várom a menstruációt, viszont olyan két hete szúr vagy fáj az oldalam, és lent a húgyhólyag környékén is. Van hogy belenyilal, de van, hogy csak nyomó/görcsölő érzés. Tegnap volt egy kis barnám, valamint este pisilésnél egy kis vér. Ma reggel szintén ere keltem, de sokkal több barna volt, utána meg vér. Azóta most megint semmi, csak akkor abban a pillanatban mikor mosdóra mentem. Miről lehet ez?

Ó! Hátha ez is fontos. A legutolsó menstruációmnál - ált. nekem 6-7 napos - csak 4 napig tartott, nagyon kevés volt a vér, és volt olyan nap a 4-ből, hogy szinte semmi sem volt, csak ilyen barnás az is kevés.



2013. nov. 23. 09:19
 1/6 Miklós G. ***** válasza:

Elég sok nő küzd hasonló problémával.

Élsz nemi életet? Amennyiben megvan a kellő védekezés vagy a válasz nem, akkor itt valószínűleg valami hormonális változás miatt bekövetkező ciklusfelborulás van. A barna pecsételő vérzés utalhat erre. Ez felborulhat életmódváltozástól is, vagy más petefészekben található eltérés miatt is, esetleg gyógyszerek miatt. Látogass el a Nőgyógyászodhoz.

2013. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Élek nemi életet de mindig védekezünk. Sosem szakadt még ki, valamint nem szedek gyógyszereket.

Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni, mert most van a tételes írós/témazárós, félévért küzdő időszak. :/

2013. nov. 23. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta lehet hormonális változás viszont ha legközelebb is kevéske a menstruációd terhességi teszt plusz nőgyógyász. Ha baba van azért, ha nincs akkor felír valami bogyót ami rendbe hozza a hormonháztartásodat. Egyetlen egy 100%-os fogamzásgátló módszer sincs így én azért vennék majd egy tesztet is annak az eredményével mennék a női dokihoz.
2013. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A dokihoz menj el szánj rá egy délelőttöt az egészséged fontosabb, plusz azért a váróban is lehet tanulni.

Amúgy lehet pont a vizsgák miatti stressztől borult fel a hormonháztartásod de igazi segítséget csak a nőgyógyász adhat

2013. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még aznap este megjött. Viszont most meg olyan sok van, hogy iszonyat. Valamint úgy görcsölök, hogy ma már szó szerint mentőt akartak hívni, mert felállni nem bírtam, beszélni nem tudtam, hányingerem volt, iszonyatosan fájt a hasam. :S Szóval... Azért ez normális?
2013. nov. 25. 19:44
 6/6 Miklós G. ***** válasza:

A felborult hormonháztartásod lehet az oka. De lehetne akár még más is "probléma" is... Ezért ajánlanám, hogy fordulj nőgyógyászhoz. Ez, hogy most "nagyon megvan" utalhat akár arra is, hogy volt beágyazódás csak kilökődött. Én mindenekelőtt a hormonháztartásod más ok miatti felborulására gondolok, de egy szakember vizsgálata azért ahhoz sem árt.

Jobbulást.

2013. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!