Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, jó érzés ha megvan a...

Lányok, jó érzés ha megvan a menzeszetek? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
(milyen érzés?)

2013. nov. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem,hogy te egy beteg retardált perverz állat vagy,aki erre rejszol. Viszont kvára nem jó érzés ha ez megnyugtat. Marha fincsi,amikor a vér ott ragad az emberben büdös undorító és hogy ne érezzem magam piszkosnak sokat kell mosakodni .
2013. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
te bolond vagy. egy nö sem szereti, de persze hozzá szokunk el vagyunk vele. Szeritned milyen érzés lehet amikor érzed hogy elönt aggódsz hogy átáztál-e? A betétbe befülledsz és ugy tud viszketni töle hogy megzavarodsz. Nem lent viszket hanme a szeméremdomba mert befülled. Sok lénynak, nönek uyg fáj hogy hányni szokott, hasmenése van vagy épp fel sem tud kelni az ágyból ugy fáj a hasa vagy a dereka. Sokaknak migrénes fejfájása van mellette. A melled ugy fáj elötte hogy alig birsz magadon elvilselni ruhát. A másik jó amikro épp oylan programod lenne amikor nagyon gáz hoyg épp emg van. Pl nyaralás avgy az esküvö napján stb.... Na nyilatkozz szerinted jó érzés lehet?????
2013. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de valószínűsítem hogy fiú vagy és még nem volt barátnőd.

Nem, egyáltalán semmi jó érzés nincs benne. Ahogy a tüneteket már fentebb is leírták, ebből gondolhatod... Ráadásul a feszültség, diszkomfort érzés végig megvan.

2013. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira tudni akarod,akkor elmondom.Nagyon kellemetlen,feszengve viselkedsz a betét miatt,minden mozdulat kellemetlen.Ahogy az előttem szóló is mondta viszketsz alul mert bepálik főleg nyáron.Mindig figyelj nehogy átázz és kellemetlen szag legyen.Nem a legjobb.

De miért vagy kíváncsi ilyenekre?? 15/L

2013. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!