Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen, állandó szúró...

Kellemetlen, állandó szúró fájdalom van az alhasamban, és csípő érzés a hüvelyemben, és ma reggel véres volt a vizeletem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mit tehetek? Se ma, sem holnap nincs időm orvoshoz menni, zh időszak van. Veszélyes lehet, ha csak kedden lát orvos?

2013. okt. 27. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Méhnyakrák előjele is lehet. Nem hülyeség, nézz utána. Minnél előbb orvoshoz. Bár az is lehet, hogy csak erősebb felfázás. Jobbulást!
2013. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Felfázás, gyulladás, vagy vesekő is lehet. Szerintem mindenképp menj minél hamarabb orvoshoz, mert ha elhanyagolod, súlyosabb is lehet.
2013. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Legkésőbb holnap mindenképpen menj orvoshoz!!!
2013. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ijesztegetni a kérdezőt.

Véres vizelet már csak áttéteknél van.

Gondolom, a kérdezőnek ez nem régóta fennálló probléma, mert akkor nem úgy kérdezné, hogy csak kedden megy, az jó-e.

A csípő érzés sem erre utal. Ahhoz már hüvelyi áttét is kéne.


Ez valami fertőzés, felfázás. Jobb lenne, ha holnap tudnál menni. Ha netán lázad lesz vagy jobban véres a vizelet, akkor mindenképpen menj még holnap orvoshoz, legfeljebb vizsga után az ügyeletre.

2013. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

És még annyit az előző írásomhoz, tudom miről beszélek. 6 éve volt IIB/IIIA stádumú méhnyakrákom, éves orvosi kontroll ellenére (!)


És nem voltak ilyen tüneteim. Sőt, semmilyen.

2013. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy ma reggel óta van ez, és tegnap reggel szex közben éreztem ilyen kellemetlen érzést az alhasamban, amit előtte soha. Pár napja kicsit felfáztam, de gyorsan el is múltak a tünetei. Lehet emiatt van?
2013. okt. 27. 15:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Valamilyen hüvelyi és/vagy húgyúti fertőzésed, gyulladásod lehet.

Ami ha nincs kezelve csak rosszabb lesz. ZH időszak ide vagy oda, ezt kezelni kell, mert amennyiben húgyúti, vesemedence gyulladásod is lehet, ami kegyetlenül fájdalmas, vagy ha hüvelyi, akkor pedig petefészek gyulladásod, ami megint csak fájdalmas.

De akár vesekő is lehet.

Szóval holnap orvos!

2013. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Pár napja kicsit felfáztam, de gyorsan el is múltak a tünetei"

Akkor pedig itt van a kutya elásva.

A felfázást a közhiedelemmel ellentétben nem a hideg okozza, hanem bakteriális fertőzés. Amire antibiotikumos kezelés kell. A tüneteid lehet hogy gyorsan elmúltak, de maga a fertőzés biztosan nem, mi sem bizonyítja jobban, minthogy most rosszul vagy!

És hát könnyen előfordulhat, hogy egy hüvelyi gyulladással is szemben állsz. Az sem kizárt, hogy előbb volt a hüvelyi panasz, ami aztán felkerült a húgyutakba is, mivel a nőknek rövid a húgycsövük, ezáltal nagyon könnyen fel tudnak jutni rajta a kórokozók.

Szóval nincs mese, orvoshoz kell menni!

2013. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És tudtok javasolni valami jó dokit? Akinél eddig voltam (kb 2szer), az egy paraszt, nagyon utálom, ezért is nem rohanok annyira hozzá...
2013. okt. 27. 15:11
 10/17 anonim ***** válasza:
zh időszak?? és ha kórházba kerülsz mert rámegy a méhedre a fertözés akkor mi lesz aa zh-ddal? Könyörgöm legyen már eseztek az egy ZH ez meg az egészséged és akár meddőséget is okozhat egy kikezeletlen fertőzés. Nagyon örülni fogsz a diplomádnak amikor a meddőségi intézet padját fogod koptatni, de legalább annó a ZH-d sikerült. Az orvosnál kb 5 percet leszel bent amig vársz azalatt is tanulhatsz. Talán nem azon az 5 percen fog mulni a ZH-d.
2013. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!