Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Hüvelykúp mellékhatás...

LePeDő kérdése:

S. O. S. Hüvelykúp mellékhatása? Így is lehet?

Figyelt kérdés
6 napja használok hüvelygomba ellen hüvelykúpot, még szűz vagyok, de eddig semmi olyan gond nem volt, hogy a szűzhártyám sérült volna. Ma viszont rózsaszín színű lett a tisztasági betét, de nem a kúp betette után. Csak 8 nap múlva kellene megjöjjön a havi és mindig pontos szokott lenni. Lehetséges, hogy most megjött ennyivel hamarabb a kúp miatt és a stressz miatt ami mostanság ért vagy valami gond van velem? Esetleg valamiképp mégis sikerült a szűzhártyát felsértenem? Mit csináljak? Aggódnom kell miatta? Az orvos azt mondta, hogy a kúpot 10 napig használjam, most hogy megvan használhatom ugyanúgy tovább? Nem fog kijönni a vérzés miatt?

2013. nov. 23. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

menstruációd hamarabb jött,nem a kúp miatt, annak ilyen hatása nincs.

menstruáció alatt a kúpkezelést szüneteltetni kell, elmúltával folytatni.

amúgy meg nem értem hogy lehetsz szüzen gombás...

nem akarok egy orvost felülírni, de ha csak kívül voltál az, elég lett volna kenőcs külsőre.

2013. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Olvasd el a használati utasítást, ha abban szerepel, hogy mensi alatt szüneteltetni kell, akkor folytasd tovább.

Hétfőn meg érdeklődd meg a dokitól, hogy hogy legyen, esetleg sétálj vagy telefonálj be az ügyeletre, hogy bizonytalan vagy. Adnak tanácsot.


Szerintem addig is használd, kárt nem tesz, max. nem annyira hatásos.

2013. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Vérzés alatt felesleges használni,mert kimossa a vér. Amíg vérzel szüneteltesd és utána folytasd. Biztos,hogy nem ettől jött meg előbb. De a steressz,gyulladás miatt viszont lehet.
2013. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!