Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot hogy kell használn...

LePeDő kérdése:

Hüvelykúpot hogy kell használni? Még szűz vagyok, ugye nem sérthetem vele fel a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
Az orvos írta fel és eléggé parázom tőle, ráadásul olyan nagy tamponméretű és én még tampont sem használtam soha...

2013. nov. 16. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Úgy hogy feldugod.
2013. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%

"Az orvos írta fel "


Akkor nem javaslom a használatát. Az orvosok csak az Európai Unió területén évente 195 ezer embert tesznek el láb alól a csodaszereikkel.

2013. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáld feltenni amig tudod, van amelyikhez van aprlikátor is azzal könnyebb. Viszont én amig szűz voltam semmit nem tudtam feltenni. Sem tampont sem kupot, kaptam helyette szájon át bevehetö gyógyszert.
2013. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ha megsérted akkor sincs semmi, aon kivül hogy fájni fog egy picit. Nem attól szűz valaki hogy van-e szűzhártyája. sok lánynak sérül vagy átszakad nemi aktus nélkül is. pl tampon hazsnálattól, sporttól avgy maszturbáció következtében. ettöl még szűz vagy addig amig nem volt szexuális együttléted. Ha sérül avgy átszakad akkor legalább majd az elsö aktus nem lesz olyan kellemetlen.
2013. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!