Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert kell szedni...

Milyen gyógyszert kell szedni erre a betegségre?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre,hogy nagyon viszket a hüvelyem és környékén, kissé megvolt dagadva és erős folyásom is volt/van azóta is. ( teljesen átlátszó nyálkaszerű, alig érezhető de van szaga) Vártam vele egy napot, de utána elmondtam Anyukámnak,akármennyire ciki is, ő szerinte hüvelygomba. Szerintem is lehet az,mert a tünetek egyeznek. Tudom,hogy orvoshoz kell menni, de ő is ezt mondaná,meg az itteni körülmények sajnos olyanok,hogy lehet még néhány nemi betegséget is elkapnék az így is kellemetlen "bajom" mellé. Szóval, erre mit szoktak szedni? Antibiotikumot, vagy ? és ez túlzott stresszeléstől is kialakulhat?
2013. nov. 24. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Canesten kenőcs
2013. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hüvelygombának nincsen szaga. és ne félj elmenni az orvoshoz. Ott biztos nem kapsz el semmit! és ha mégis Canestent veszel, akkor figyelj rá, hogy belülre ne kerüljön kenőcs, semmiképpen! Hanem Canesten kúpot is vegyél és azt helyezd fel a hüvelyedbe naponta egyet lefekvés előtt (úgy értem, amikor mész aludni) és kerüld a nemi életet egy hétig.

Ha trippered van, akkor húgyúti fertőzés szerű tüneteid is lesznek, de akkor tényleg menj el orvoshoz és kapsz rá antibiotikumot. De jelenleg a szifilisz is nagyon szépen terjedésnek indult.

Az orvos azért jobb, mint mi, mert ő le tud venni egy kis mintát a hüvelyváladékodból, el tudja küldeni laboratóriumba kivizsgálásra és tényleg meg tudja állapítani, hogy mi a bajod.

Hüvelygomba amúgy szex nélkül is előfordulhat pl. antibiotikumos kezelést követően, de akkor meg szedj probiotikumot, pl. PROBIOTIK PLUSZ-t.

(Más betegségeid lehetnek, ha még szűz vagy és más, ha nemi eredetű a fertőzés. Az orvossal /is/ legyél őszinte!)

2013. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt használd amit orvos ír fel!
2013. nov. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Canesten combi és hüvelykúp, vegyél a patikában. 3-4 nap alatt elmúlik.
2013. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Canestent kellene megpróbálni, a 3 naposat ha kapsz.
2013. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!