Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix tablettát szedők, Ti...

Cypromix tablettát szedők, Ti miért/milyen betegségre, problémára kaptátok a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálat után írták fel Nektek, milyen orvosnál voltatok? Előre is köszönöm a komoly válaszokat! :)

2012. nov. 12. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek azért írták fel, mert nem állt be a menstruációja, hiába több, mint 20 éves. Nem vizsgálta meg a doki komolyabban. Szerintem kellett volna vizsgálatra küldeni, nem csak eltussolni ezzel a gyógyszerrel, de ő tudja.
2012. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igazad van, tényleg nem csak eltussolni kellett volna. nekem mondjuk nincs ilyen problémám, a menszeszem normális.
2012. nov. 12. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Menzesz előtt pár nappal voltam a dokinál felíratni, látott az arcomon 1 nagy pattanást és ezért írta fel.


A legközelebbi kukába kidobtam a receptet és messziről elkerülöm ezt a dokit!

2012. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy én is szedtem fogamzásgátlót (nem ezt,hanem Millegestet) és amióta abbahagytam van egy csomó pattanásom úgy összezavart. Szóval jól tetted 2. válaszoló, hogy a kukába landolt a recept egyet pattanás miatt. Ki tudja neked is mi bajod lett volna tőle. Hiába mondják, hogy olyan alacsony a maik hormontartalma,hogy semmi gondot nem okoz, én nem hiszek benne már.
2012. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 évig szedtem alacsony hormontartalmút és egyetlen pattanásom sem volt se előtte, se közben, se most.


Azért dobtam ki, mert nekem ne írjon fel mindenféle vizsgálat nélkül egy elsősorban nem fogamzásgátlásra adható bogyót.

2012. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Van esetleg még valaki, aki szedte és le tudná írni, hogy miért írta fel neki az orvos?

2012. nov. 13. 09:31
 7/8 anonim válasza:
a pattanásos bőrömre kaptam(helyre is hozta,de 10kg-ot híztam tőle,úgyhogy nincsenek róla jó tapasztalataim...egy évig szedtem,másfél éve hagytam abba,azóta is zavar van a ciklusomban;rám így hatott,szóval nem ajánlom a szedését!
2012. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sajnálom, hogy ez történt Veled!
2012. nov. 14. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!