Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A migrén stopról hallott már...

A migrén stopról hallott már valaki? Megvette esetleg valaki? Jó? Érdemes társulva megvenni? Linket is adok.

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 24. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Eddig a legjobb szer, amit hallottam migrénre az Algopyrin plusz No-Spa kombináció.

De homeopátiás szerben is van sok ötlet fejfájásra: pl. Natrium chloratum CH9, de a legjobb lenne, ha elmennél egy jó homeopátiás orvoshoz.

2013. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kipróbálom, köszönöm :-)


Amúgy készülök homeopátiás orvoshoz is menni.

2013. nov. 25. 00:09
 3/10 automatakoktel ***** válasza:
Ez egy tipikus kinézete az átverös oldalaknak.
2013. nov. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akárcsak a homeopátia :)
2013. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 automatakoktel ***** válasza:
44%
Homeopátia az jódolog. Nézhetsz youtube videókat pl moksa elixírröl. Ennyien csak nem hazudnak.
2013. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A weboldal felépítése nagyjából azonos az átverásre hajazó weboldalak szokásos felépítésével.


Először leírja, hogy milyen tünetekkel szokott járni a migrén, ennek információtartalma nulla, hiszen aki migrénes, az ezt pontosan tudja. Megvolt a "célzás".


Ezután mindenféle ember ("Miki", "Viki", "Péter" stb.) elmondja, h napi 20 perc ráfordítással megszűnt a problémájuk. Hát persze, nagyon hiteles.


Ezután jöhet a megrendelés. Csoda lenne, ha ez igaz lenne.

Ti hisztek a csodákban?

2013. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nekem is átverős oldalnak tűnik :-(


Csak mivel rengeteget szenvedek a migrén miatt, csak elgondolkodtam rajta.


Amúgy ha tiszta átverés az egész, akkor is kíváncsi lennék, miket írnak benne, csak persze nem nyolcezer forintért...

2013. nov. 28. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Mióta van migréned és eddig hogyan kezelted?
2013. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Középiskolás korom óta van migrénem (most 33 éves vagyok) és leginkább reumára ható gyógyszerek segítenek. Indometacidum vagy Flector. Nem iszom, nem dohányzom, nem kávézom, sok vizet iszom. De havi kb. 2 erős migrénem így is van. Van, hogy 2-3 napig tart. Legtöbbször a menstruáció környékén jelentkezik, de van, hogy máskor.
2013. dec. 11. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem találsz rá megoldást előbb vagy utóbb és ha így lesz, akkor megosztod velünk. Jobbulást!
2014. jan. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!