Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hat a rivotril a...

Hogyan hat a rivotril a tanulmányi eredményeimre?

Figyelt kérdés

Migrénem van amit többféle gyógyszerrel próbáltak már kezelni (frontin, medazepam, teperin stb) de egy sem vált be. Most az orvos rivotrilt írt fel. Mindig is jó tanuló voltam, de mióta ilyen durván lesúlyt a migrén, depressziós is vagyok, valamint lehet h pánikbetegség kezd urrá lenni rajtam, romlottak a jegyeim. Lehetséges h a rivotriltól még tovább romlanak majd? Teljes csőd mostanában az életem. kilátástalan az egész...

18/L



2013. márc. 18. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A te korodban és erre a problémakörre nem megoldás a kizárólagos gyógyszeres kezelés! Pszichoterápiával a pánik kezelhető, a depresszió, ha valódi (!), akkor pedig egészen más gyógyszerekkel kell kezelni, mint amit kaptál.

A rivotril szorongásoldó és abból is egy elég erős fajta. Tompít, romlik tőle a memória. Én mindenképpen pszichológushoz küldenélek és megpróbálnám a terápia hatása alatt csökkenteni a gyógyszerelést. Milyen orvos kezel? Ha nem töltötted még be a 18-at, akkor gyermekpszichiáter ebben a kompetens.

2013. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A migrén kezelésében pedig a neurológus a kompetens.
2013. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
betöltöttem a 18at. neurológiára járok. sajnos minden pszichológust és pszichiátert kilőttem aki a közelben van:/
2013. márc. 18. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "kilőtted"???
2013. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem segítettek, nem volt jó egyik sem...
2013. márc. 19. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!