Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás ellen?

Fehérfolyás ellen?

Figyelt kérdés
Nyáron hüvelygyulladásom volt,kaptam hüvelykúpot.Használt,csökkent a folyásom mennyisége,de pár napja megint elkezdett elég durván sok lenni. Intim mosakodógélre gondoltam,hogy hátha az segít..nagyon zavar,hogy van amikor szabályosan érzem,ahogy folyik ki belőlem és akkor a közérzetem is rossz lesz stb..:S
2013. nov. 25. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont ma voltam emiatt orvosnál,szintén hüveykúpot irt fel és gombaölőt meg bacira is valamit!

Nekem azt mondta vegyes folyás,és hogy gomba is meg baci is van.Én őszintén szólva nem nagyon hiszek benne,hogy a gyógyszerek majd rendbehoznak,mert nekem mindig is volt folyásom,hol kevesebb hol több,de mindig volt.Szerintem nekem ez természetes folyás,de majd kiváncsi lezsek a gyógyszerek után.A párod is kapott gyógyszert?

2013. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Igen általában ez szokott lenni,hogy egy ideig használ aztán megint van folyás.Szerintem próbáld ki a candida diétát!

2013. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem kapott. És amúgy a mosakodóról mi a véleményed?:)
2013. nov. 25. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a vegyes folyás egy szabvány szöveg.
2013. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figylej valami csak okozza a folyást nem?

Ez lehet gomba,baci,vagy mindkettő akár,mint pl nekem is.

Menj vissza és kérj kenetet,( a folyásból vegyen mintát) mondd meg hogy küldje tovább.

Abból kiderül mi a baj.

A gyulladás elött normális volt a folyásod?

Az intim mosakodó nem orvosság,csak segít valamennyire fennt tartani a hüvely megfeleő Ph-ját,de gyulladásra,gombára nem jó.Megelőzésre viszont igen!

Próbálj meg irigálni,de azt se sűrűn,mert az sem tesz jót.

Írtad hogy a párodnak nem kellett szednie semmit!Lehet ez gond,mert oda vissza fertőziktek magatokat!Illetve a párod téged,mert a férfiak általában csak hordozók.

2013. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!