Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú fehérfolyás...

Kellemetlen szagú fehérfolyás ellen?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevessetek ki.

Zűr zavar van a fejemben. Ha nőgyógyászhoz elmegyek, akkor nincs utaló jel fertőzésre. ( vagy lehet, hogy csak éppen akkor nincs betegségem?) Ha a párommal együtt vagyunk (1-2× már megkérdeztem, hogy érez e valami kellemetlen illatot ott lent) mindig azt mondja, hogy nagyon finom vagyok. (de ez ugye az izgalmi állapotra vonatkozik) VISZONT! Napközben én mindig kellemetlen szagot érzek alul. Nem tudom eldönteni, hogy a szag tényleg a fehér folyásom miatt van vagy a bugyim anyaga miatt.(?) Nem hordok olcsó alsóneműket, a közepes árkategóriában szoktam vásárolni. Milyet anyagú fehérneműt a legpraktikusabb viselni? Annyira rossz, mert ha a páron hirtelen napközben elkapna, - hogy szeretne velem lenni - nem lennék képes megengedni neki, hogy levetkőztessen, mert érezné a kellemetlen szagot. Mit lehet ez lenne csinálni? Lehet, hogy csak a bugyi anyagával van probléma? Nagyon a betege vagyok már ennek..

:(


Vettem a H&M-be egy együttest, amit viseltem egy hosszabb baráti vacsorán. Hazaértünk, megmosakodtam alul, de az a bugyi maradt rajtam, ami este. A párommal közel kerültünk egymáshoz... nem emlékszem már hogyan de a bugyimat levettem és megszagoltam. Azonnal vittem ki kimosni.. azt biztos a barátom is érzete, mert járt a bugyi tájékán. Hordanom kellene magamnál mindig két alsóneműt? Nem hinném, hogy ez lenne a normális megoldás. Tudtok tájékoztatást adni a fehérnemű anyagokról?


Nagyon megköszönném, ha segítenétek a tanácsaitokkal.


2012. jan. 31. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű baktériumos fertőzésed van. Ennek vannak enyhe formái. Vegyél a patikában Betadine hüvelykúpot. Vény nélkül kapható. 10 egymást követő nap használd. Ha ez nem szüntetné meg a szagot, ami nem valószínű, akkor menj orvoshoz.
2012. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsuzsey00 válasza:
mivel mosakodsz? sok no erzekeny szappanra, tusfurdore intim teruleten. intim lemosot kellene hasznalnos az nem karositja az ottani bakteriumflorat igy nem kapsz el gombas fertozest ami a leggyakoribb. amit meg kellene figyelj hogy nem viszket estleg a vizeletes szine, allaga nem valtozott meg, vagy suru feher folyas mert ezek a gombafertozes tunetei. leggyakoribb a candida aminek eleszto szeru szaga van. fehernemure is erzekeny lehet a borod. a 100 pamut nem serti, irritalja az intim zonat, ezt ajanlom. ha nem fertozes az oka tala illatositott tisztasagibetet segit amit tobbszor is cserelhetsz
2012. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs utaló jelem fertőzésre. A folyásom mindig sűrű volt. Csak a bugyi rossz anyagára tudok gondolni, amire ha rámegy a folyás, kellemetlen szagot áraszt. Ezért kérdeztem, h milyen anyagú fehérneműt praktikus viselni.
2012. febr. 1. 09:58
 4/4 zsuzsey00 válasza:
pamut+tisztasagi betet
2012. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!