Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik mell a nagyobb?

Melyik mell a nagyobb?

Figyelt kérdés
a 80b-s vagy a 70 d-s?

2013. nov. 25. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A kosár (betü) mutatja a mell méretét.


A szám az a mell alatti böséget jelenti, ha az kicsi, akkor egy vékony nöröl van szó, ha meg nagy, akkor az illetö jóval kövérebb.


A betüjelzés azt jelenti, hogy a mell alatti és a mell legnagyobb kerülete közt milyen különbség van, tehát mekkora maga a mell.

2013. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 80B-s egy kövérebb, kisebb mellü nöé, a 70D meg egy kimondottan vékony, de telt mellett jelent, a második a nagyobb.
2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
telt mellett = telt mellet
2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát most ezt úgy kell elképzelni hogy a 80 meg a 70 az a körméret tehát ha mondjuk valakinek keskeny a háta de hozzá D kosaru melltartót hordd így szerintem az a nagyobb!Amugy meg nagyon csinos lehet az aki 70 D-s melltartót hordd!Tehát a 80-b-nek a hát szélessége a mellével együtt nagyobb mint a 70 D nek de a viszont a D az 2 kosár mérettel nagyobb mint a B.. :D és hát az a nagyobb mellbe szóval érted!
2013. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nekem 80b-s,13 vagyok. nem vagyok kövér,de nemvékony a hátam,viszont lehet hoy éppen a 70c-s is jó lenne rám,nem tudom. a legjobb barátnőm a 70d-s,de ehet hogy nem mond igazat,mert tesin látjuk a melltartóit,és igazából olyan furán lapos. mert van melle,elég sok,de nem vékony a háta,nincs hasa,és fura.
2013. nov. 25. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:

A szám a mellkas körméretét jelenti centiméterben, de a mell nélkül, tehát a melled alatt kell megmérni mérőszalaggal. A 80b-s-nek a mellei alatt 80cm a mellkas kerülete. Ha valakinek széles a mellkasa, nem biztos, hogy kövér, lehet, hogy izmos, vagy egyszerűen nagycsontú.

A betűk jelölik a mell nagyságát, az "a" a legkisebb, a b és a c átlagos, a d és az e nagy.

Ha a számot rosszul választod meg, nem ér körbe a melltartód, vagy lötyög, ha a betűt választod rosszul, akkor a melled nem tölti ki a kosarat vagy nem fér bele.

2013. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 80B-snek és a 70D-snek a kosár része kb ugyanakkora, csak az egyiknek hosszabb a hátpántja. Arányaiban persze a 70D nagyobbnak tűnhet.

[link] 34 felel meg a 75-nek, de az mindegy is, az elv a lényeg

2013. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!