Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Lehet fura a kérdés,...

Csajok! Lehet fura a kérdés, de nektek volt már "pattanás" a puncitokon?

Figyelt kérdés

Nem ez az első alkalom, hogy egy "kemény" puklit érzek/találok a nagyajkamon. Ugyanazon van és szinte ugyan ott ahol szokott. Ha "piszkálom" nem fájt vagy érzékeny, de ha kicsit megnyomom fehéres, mintha pattanás lenne.

Felfedeztem a testem többi részén is pattanást. Pl: combomon pedig ott ritkán szokott lenni. Nőgyógyásznál még sosem jártam, félek elmenni emiatt, mert máskor is elmúlt. Szerintetek mi az? Veletek volt már hasonló? És a pattanás mitől alakul ki ilyen "szokatlan" helyen? 18/L



2013. nov. 25. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért alakul ki ilyen fura helyen, de nekem is volt. Magától elmúlt, csak türelem. Ja és tisztán kell tartani, de biztosan úgy teszel, csak mondtam most.
2013. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Nekem is volt többször is.Nem akarlak elkeseríteni de nem olyan biztos hogy csak 1 pattanás hanem lehet hogy herpesz.Ha volt már herpesz a szádon valaha akkor azt jelenti hogy már benned van a herpesz vírus.S ha már benned van akkor előjöhet a puncidon is.Elég egy megfázás, legyengült immunrendszer v.vitaminhiány és előjön.Én nőgyógyásznál voltam vele és erős gyógyszert írt rá fel amit azt hiszem 10 napon keresztül kellett szednem.Meg valamilyen kenőcsöt is azt hiszem Telvirant.Szerintem ne vedd félvállról hanem irány az orvos.Üdv, egy hasonló helyzetben lévő lány
2013. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Egyébként most ismét elmúlt. Egyébként még elvileg nem volt herpeszem. Illetve nem tudok róla. A szám sarka ki volt repedve, de tudtommal az nem egyenlő a herpesszel. Ilyen kis fehér seb szerű volt már a számban egyszer, de az sem herpesz, valami vírusos izé volt :S kenni kellett de az elmúlt. Szóval, ha máskor is előjön menjek dokihoz?
2013. nov. 28. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!A kettes válaszoló vagyok.Ami a szádban volt fehér "valami" az afta, az nem egyenlő a herpesszel az tény.Viszont ha mégegyszer előjön tényleg menj el vele nőgyógyászhoz vagy lehet a háziorvos is tud vele valamit kezdeni.Nekem mikor volt herpeszem ott lent akkor viszketett,hólyagos volt,nőtt és egyszer csak kifakadt.Kenegetnem kellett,meg gyógyszert kaptam rá és azt javasolta az orvos hogy mindig tiszta,60 fokon mosott törölközőt használjak s ha lehet intim részre más törölközőt mint a testemre.Jah meg tiszta pamut bugyi is jó és nem a műszálas szarok amibe bele lehet izzadni.
2013. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!