Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS kiderülhet úgy is, ha a...

PCOS kiderülhet úgy is, ha a doki nem nézte az inzulint?

Figyelt kérdés
Most voltam vérvételen, vércukorszint terhelésen. 2x szúrtak, viszont inzulint nem nézték. PCOS gyanúval küldtek vérvételre

2013. nov. 26. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vannak jellemző tünetek.. Elvileg az inzulinrezisztencia kikövetkeztethető a vércukorszint mérésből. Ugyan úgy mint cukorbetegségnél.


Neked is jót fog tenni a jó öreg paleo táplálkozás, de így is belekerülhet fél évbe mire a pcos elmúlik, helyrejön.

2013. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A doki azt mondja, hogy neki ennyi elég.... De szerintem nem
2013. nov. 26. 10:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy olvasd el azt, amit belinkeltem. Úgy gondolom, elég értelmesen leírtam.


Terheléses vércukorszint mérésből (ha nem néztek inzulint) csak a csökkent glükóz tolerancia mutatható ki.

2013. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És akkor miből fogom tudni, hogy van e IR-em vagy PCOS -om????
2013. nov. 26. 11:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Én abból indulnék ki, hogy van. Akkor tudod kezelni.
2013. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Könyörögve kérlek, olvasd már el azt, amit belinkeltem:(
2013. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Én abból indulnék ki, hogy van. Akkor tudod kezelni"


Szerintem jobban tennéd, ha pontos diagnózis nélkül nem adnál senkinek kezelési javaslatot!

2013. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért ne?


Ha minden nő azt az egészséges táplálkozást követné, amivel kezelni lehet a betegséget, akkor nem lennének pcos nők.


Így kéne ennie mindenkinek, és nem kellene olyan kérdéseket kiírni, hogyan kell diagnosztizálni a PCOS-t, mert nem lennének betegek.. nem jobb ez így?

2013. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem ilyen egyszerű! Sajnos vannak dolgok, amit nem lehet a megfelelő táplálkozással sem kivédeni. Emellett meg egyáltalán nem biztos, hogy a paleo a megfelelő mindenkinek.

Nem vagyunk egyformák.

2013. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!