Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a leletem, normális a doki...

Ez a leletem, normális a doki magyarázat, jól kezel?

Figyelt kérdés

[link]


A képen is látszik, hogy nincs gyulladásom, monitoron saját szememmel láttam én is a méhszájamat. A doki mondta, hogy ő is látja, hogy ezzel szemben a folyásom picit több a megszokottnál, sűrűbb, de fehér, lehetne picit tisztább, de nem kóros. Szerinte attól nagyon sűrű a fehérfolyásom, mert nincs elég ösztrogénem, illetve, lehet chlamidyához hasonló baktériumtól, amit nagyon nehéz és költséges kimutatni, ezért csak külön kérésre nézik plusz tizenezrekért, hónapokat kell várni a végeredményre, ezért nem vizsgálják ezeket a ritka bacikat. Arra adott antibiotikumot, ami a chlamydiához hasonló felépítésű bacikat megöli. Chlamydiám nincs, korábbi tenyésztésből kimutatható, más partnerrel nem voltAM, az csak szex útján terjed. Korrekt a dokim?


2013. nov. 22. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nemtudom, nekem is volt olyan problémám, mint neked, és a maszek dokim azt mondta rá, hogy az úgy teljesen rendben van, aztán egyszer nem volt pénzem és a körzetihez mentem kivizsgálásra, és nagyon lecseszett, vagyishát a dokimra mondott mindenfélét, hogy miért nem kezdett ezzel valamit, elkérte a dokim telefonszámát, hogy beszéljen vele és felírt nekem egy csomó kenőcsöt, kúpot mindenfélét.
2013. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De te is láthatod, hogy a tenyésztésem teljesen jó. Ezért vakarja a fejét a dokim is.
2013. nov. 22. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát látom, azért nem értem, hogy akkor most tulajdonképpen mi van velünk, mert konkrét diagnózist nekem se mondott a doki, és egyébként miután felhasználtam a sok gyógyszert amit felírt sem volt változás, sőt, biztos mi biztos alapon a candida diétára is átálltam, csinálom már 2 éve, pedig elég kemény és semmi változás.
2013. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És amúgy ezekre a chlamydia szerű bacikra valami speciális antibiotikum kell?
2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, speciális, am. én is kb. nem túlozva, 30 féle gyógyszert kipróbáltam és Candida-diétázom.
2013. nov. 22. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd lehet, hogy mondom ezt a dokimnak, hátha nekem is felír valamit. Amúgy azt nem értem, hogy akinél először voltam, ő akkor miért mondta azt, hogy ez teljesen jól van így? A másik meg totál kétségbeesett tőle...
2013. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tök negatív a leleted, minek kell bármit is szedned?

A nők nem egyformák. Vkinek több a folyása, ennyi. Nem értem, miért kell piszkálni:D

De hát ha akarod, szedd be, hátha tényleg olyan bajod van, amit mondott, és javul tőle...

2013. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon sűrű folyásom van, szó szerint kiesik a wécébe :D Ez nem normális XD. De a tenyésztés totál negatív.
2013. nov. 22. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a "nincs elég ösztrogén" dolog megragadt a fejemben. Én évek óta küzdök ilyen problémákkal ,eredménytelenül (illetve egyszer sikerült pár hónapra elmulasztanom). A mostani dokim a flórahelyreállítás mellett kardoskodik, és ebben egyetértek vele, nálam sem mutatott semmit a kenettenyésztés anno.

Viszont ha már flóra-helyreállítás... ezek közül is sokfélét kipróbáltam, és az egyetlen amiről azt éreztem, hogy tényleg hat, az a Gynoflor. Ez viszont vényes, mert a lactobacillusok mellett női nemi hormont is tartalmaz! Akkor lehet hogy azért volt hatékony, mert tényleg nincs elég ösztrogén? :O Én most írattam fogamzásgátlót, most nagyon kíváncsi leszek, hogy lesz-e valamilyen hatása, mivel az is női hormon.... bár lehet megint (századszor) oktalanul reménykedek :(

2013. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem van Gynoflor a hűtőben, nekem is az hat :D A fogamzásgátló nem jött be, mert nem igazodik a ciklusban lévő ösztrogénszint változáshoz, hanem minden nap ugyanannyi mennyiséget adagol, ami nem természetes állapotokat tud előidézni. Plusz nálam még egyéb nyavalyák is előjöttek, mint pl. migrén, hízás, sírtam még az időjáráson, lábdagadás, szívfájdalom,visszér... És a lista hosszú, ami előjött, pedig 3 fajtát is kipróbáltam egy év alatt.
2013. nov. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!