Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy nincs semmi menstruációm csak barna folyásom és az is darabos? Mellette szedem a fogamzásgátlót

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormonzavarnak tünik így elsőre,de biztosat csak a nőgyógyász tud mondani!
2013. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, amikor szedtem a pirulát. Mindig ilyen váladék jött, normálisan nem jött meg. Megrémültem egy kicsit, hiszen évekkel ezelőtt szedtem ugyanazt a fogamzásgátlót, és nem csak hónapokig, hanem majdnem 2 évig egyhuzamban, akkor nem volt semmilyen problémám. A következőnél amikor újból elkezdtem, viszont igen. Elmentem megkérdezni az orvost, hogy mitől lehet. Közölte: lehet a tablettától, lehet hormonzavar, lehet terhesség... a frászt hozta rám. Akkor eldöntöttem, veszek tesztet. Terhes nem voltam, de a tablettát abbahagytam, és rendesen helyre is állt, megjött utána, és megszűnt a darabosság. :)
2013. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!