Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna, cikluson kívüli, sűrű,...

Barna, cikluson kívüli, sűrű, nagyon darabos folyásom van. Elképzelhető hogy spontán vetélés? Ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés
22 éves egészséges nő vagyok. Fogamzásgátlót szedek (az előző menzesz végén volt hogy fél napot csúsztam 1-1 tablettával, de utána a menstruáció rendben volt (bár kicsit gyengébb a megszokottnál). még van másfél hetem a következőig, sose volt pecsételő vérzésem.Nem tudom hogy terhes lehettem e, nem hiszem (bár egyik védekezés sem 100%). Ha még most veszek tesztet kimutatható a terhesség?
2010. máj. 2. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
inkább menj orvoshoz és kezeltesd a fertőzésed
2010. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mégis milyen fertőzés?? Eddig akárhány oldalt végignéztem ezzel kapcsolatban mind vetélésről meg beágyazódásról szólt. Fertőzést sehol sem említettek. Még kb 1 hétig nincs lehetőségem elmenni orvoshoz.ezért kértem tanácsot.
2010. máj. 2. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A folyás mindig gombás fertőzés miatt van.Viszket is néha és van,hogy szaga is van.Ha már zöld,vagy barna,akkor súlyosabb-de az orvos hamar kikezeli,ne ijedj meg.A vetélés nem barna,hanem élénk piros vér és erős görcsök.Korai (2-3-4 hetes terhesség úgy is elvetélhet,hogy észre sem veszed,csak megjön a vérzés időre,ha nem ágyazódik be.)Menj orvoshoz,amint tudsz.Jobbulást!
2010. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok.Még valamit: nekem volt egy 7-8 hetes rendesen beágyazódott terhességem,ami elhalt.Véreztem is (pirosat)az ultrahang viszont kimutatta,ahogy a terhesség mégis ott van,csak elhalt,ki kellett kaparni.Ha el is vetéltél esetleg,a teszt még kb egy hétig pozitív lenne,akkor is ha már nem vagy terhes,mivel a szervezetben még magas a terhességi hormonszint napokkal a vetélés után is.Tehát a teszt bizonytalan ilyenkor.Ultrahang kéne.
2010. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21:58


a kóros folyás nem csak gomba lehet ...a barnás folyás véres... a zöld megy bakteriális fertőzésre utalhat

2010. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gombát már ismerem ( sajnos :S )Ez nem az. Nem viszket...stb Elvileg pénteken megyek orvoshoz. Teszteltem is, negatív lett (hál istennek). Felfázásom is volt már, annak sem ilyen a tünete. Ezért zártam ki ezeket az alap nőgyógyászati bajokat, mert sajnos már sokban volt részem (cisztám is volt), de ilyen tüneteim még nem voltak. Köszönöm a válaszokat. Azért majd pénteken írok hogy mi volt az orvosnál.
2010. máj. 4. 19:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Azt mondta semmi baj, gyenge a tablettám hormontartalma, ha szükségét érzem, vagy a következő ciklusban is előfordul emeljek az adagon (1,5 tablettát javasolt). Másnapra elmúlt a vérzés, menzesz kicsit kevés de rendben, azóta semmi problémám nincs. Remélem nem lesz több ilyen :D azért kössz mindenkinek a hozzászólást. sziasztok
2010. jún. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!