Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető, fura érzés csakis...

Viszkető, fura érzés csakis gombátol lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett égni és viszketni a végbél és hüvely,szeméremajkak körül a bőr. Gomba lehet? Piros,pörsenés szerű. Ilyen mértékűvel még nem találkoztam. Oka lehet az egy hétig szedett antibiotikum? Mert se forditva nem torlom :D se ismeretlen illemhelyen nem jártam.
2013. nov. 26. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az antibiotikum is.

A gomba nem reggelről estére jön panaszokat okozni.

Ha nincs új partnered, sehol nem voltál, akkor a gyógyszer lesz a ludas.


Viszkető érzés nem csak gombától lehet.


Várjál, ha a gyógyszer szedés után sem rendeződik 1 héttel, akkor menj dokihoz. természetesen ha zavar, vagy kétségeid vannak, akkor holnap is mehetsz.

2013. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel bekenten nizorallal...este is befogom furdes utan...ha nem javul akkor szoritani kell idot a.dokira :/
2013. nov. 26. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szinte biztos, hogy az antibiotikumtól van és gomba.

Nem értem az orvosokat, hogy miért nem szólnak, hogy az antibiotikum szedésétől 80%, hogy gombás fertőzést kapunk, ha nem használunk közben hüvelyflóra helyreállítót is!?

2013. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Canestent próbáld meg.
2013. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

25 vagyok es eddig ez talan a 3. ilyen eset h gombam van,csakhogy ilyen mérteku még sose volt Oo Egyebkenz meg 3-4 havonta beteg vagyok es akkor altalaban antibiotikunot ir ki az orvos es ezideaig nem volt utana semmi bajom. Csak egyszer doku filmben beszeltek rola es most villant be hogy lehet az. Koszi a valaszokat.


Kaneszten kenocsot hasznaltam mar meg egyszer azt a tabletta szerut amit fel kell dugni,de az eltantoritott mert olyan volt fel nap utan mintha bele turosodott volna az emberbe.

2013. nov. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!