Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, hogy ebbe a...

Hogy lehet az, hogy ebbe a honapba mar voltam beteg es mikozben a paromal szeretkeztunk elkezdtem verezni. Es szinte minden nap fojik valami feher barnas fojas belolem ami kellemetlen szagu. :ehetseges, hogy valami betegseg?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es a nogyogyaszt megkellene beszeljem edesanyamal de ezt kinosnak talalom. Valaki tud valamit mondani mi lehet az oka ?

#menstruáció #feher fojas #barna fojas
2013. nov. 27. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet betegség, hormonális gond, fertőzés

elmehetsz ennyi idősen anyukád nélkül is nőgyógyászhoz és kellene is, mindenkinek, aki nemi életet él még akkor is, ha nincs semmi panasza, panasz esetén meg feltétlenül

szóval mielőbb jelentkezz be

2013. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen gyulladás,ami valószínűleg már érinti a belső nemiszerveket is. Mindenképpen menj orvoshoz! Ezt te magad nem kezelheted.
2013. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a betegség nem válogat ,menj orvoshoz minél előbb .
2013. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a menstruáció nem betegség tehát ne hivd igy. Nögyógyászhoz kell elmenned és nem kell hozzá anyukád engedélye.
2013. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár Anyukáddal, akár nélküle, de orvoshoz kell menned.
2013. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, menyi lehet egy ilyen kivizsgalas?
2013. nov. 28. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Magánorvosnál 8-10000-től felfelé nagyon sok. SZTK-ban ingyenes. Ott sem biztos,hogy rosszabb ellátást kapnál. Ez az orvoson múlik. Láttam már olyat,aki magánorvossal nem volt megelégedve. Mielőtt elmész érdemes ismerősöket megkérdezni,hogy tudnak-e ajánlani valakit.
2013. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!