Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem (velünk)?...

Mi lehet velem (velünk)? Orvos, vagy tesz?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam,sokszor tompán menzesszerűen görcsöl pár percig nap közben.Folyásom rendben van,fehér,szagtalan.Párom pár napja panaszkodott hogy viszket-fáj picit a pénisze.Ki volt picit pirosodva így canestennel kenegeti,máp jobb.Egyszer volt hasonló,akkor mindkettőnek antibintikumot írt a doki,valamint canestent,ebből gondoltam hogy most is jó.Akkor hüvelyszárazság végett volt ez,mivel nem tudtam rendesen benedvesedni az együttlétek elején.A hüvelyflórám felborult,majd gyulladás és kettőnk betegsége lett belöle.Csak hogy most nincs bajom,hüvelyszárazságom sincs jó ideje.Fogamzásgátlót szedek,és a múlt hónapom borzasztóan sikerült.Több tabit kihagytam,de végül is megjött a megvonásosom.Ebben a hónapban pedig az első 2szem kimaradt,mert nem tudtunk váltani levelet.Utána megszakításosan csináltuk,mostanában persze nem bújunk össze.Engem csak a görcsölés zavar.Ugye nem lehetek terhes?2.hét végén járok a jelenlegi levelemnél.Az orvos meglátná ha terhes lennék?

2013. nov. 21. 15:58
 1/1 anonim válasza:

Mindenképpen orvos!


És nem ártana rendesen szedni a tablettát, mert ezzel csak a szervezeteddel babrálsz ki.

Inkább újabb fertőzésre gyanakszom, de jobb letisztázni a terhességet is, mivel ha már egy szemet kihagysz, azzal is borítod az egészet! És a megszakítás nem védekezés!

Minél hamarabb doki!


(Egy szülésznő)

2013. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!