Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy egy nőnek kicsi...

Létezik, hogy egy nőnek kicsi pénisz jelenjen meg?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a cikket olvastam, és meglepődtem, hogy ilyen tényleg történhet? Ezt megtudja valaki magyarázni nekem?


2013. nov. 28. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
jaj ez akkora kamu, mint a pécsi magasház
2013. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire egyszerü lenne, akkor miért kellene sebészeknek hosszasan operálni, ha egy nö férfivé akar lenni?
2013. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Bármilyen furcsa,de lehetséges. A klitorisz ugyanis nem más,mit egy pici hímvessző. Azért olyan kicsi,amilyen,mert más hormonok hatnak a nő nemiszerveire,mint a férfiakéra. ha egy nőnek tesztoszteront adnak rendszeresn,attól bizony megnő a csikló mérete.
2013. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azta.. Akkor tényleg lehetséges?
2013. nov. 28. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A sok hozzáértő lepontozott ugyan,de igen,lehetséges. Persze nem lesz nagy méretű, ezért szoktak műtéti úton is "hozzásegíteni". A klitorisz azért olyan kicsi,mert a nők szervezetében ugyan van tesztoszteron,de jóval kevesebb,viszont a női nemi hormonok(pl. ösztrogén)vannak túlsúlyban. Ha ez az arány megváltozik megnő a klitorisz mérete. Ez van egyébként a hermafroditáknál is,de ez náluk veleszületett állapot.
2013. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Nekem például egy egész méretes példány szokott megjelenni :-) A kevésbé szerencséseknek meg kicsi szokott megjelenni :-D
2013. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!