Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a szerelmem pénisze vékonya...

Ha a szerelmem pénisze vékonyabb az átlagénál, nekem pedig a legtöbb partneremé méretes volt, akkor nem fogjuk egymást érezni aktus közben?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, engem nem zavar, de félek, hogy túl tág leszek neki, és emiatt elhagy. Cevioal vagy Hold me tight gélt érdemes venni? Csinálom a hüvely tornákat. És sajnos nem túlzok, tényleg vékony a pénisze. 27 éves nő vagyok. Köszi!

2013. júl. 17. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Az, hogy "nem a méret a lényeg", azt jelenti, hogy NEM A MÉRET A LÉNYEG!!! (csak játékos legyen :)) Poénból mondjuk, de minden szava így igaz!


Nőknél van a csikló orgazmus, ahol ugye nem számít a pénisz mérete.

Illetve hüvelyi orgazmus, ahol szintén nem számít, mert az érzékeny idegvégződések, ami a hüvelyi org.-hoz kell, a hüvely bemeneténél találhatók, ahogy ott sem számít a méret.


Az, hogy ezeket a sajátosságokat hogyan oldjátok meg, sztem. csak technikai rész, és ha ezért elhagy, hát jobb is.

Másrészt te is elhagyhatnád, mert vékony a pénisze.

Ez nem hiba egyikőtök részéről sem, és mindkettőtöknek ugyanolyan feladat korrigálni, hogy működjön a dolog.

2013. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha tampont használsz akkor nem fogod érezni a párod.
2013. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet, hogy nem leszek népszerű, de ez a "nem a méret a lényeg" jelen esetben egy baromság. Kis pénisszel is ki lehet elégíteni egy nőt igen. Egy tág hüvellyel is ki lehet elégíteni egy férfit. De ez nem jelenti azt, hogy biztosan nem probléma. Én találkoztam már olyan nővel aki nagyon nedvesedett és tág is volt a hüvelye és ez a hagyományos aktust szinte el-lehetetlenítette. De olyannal is találkoztam, akinek korai magömlése volt és kifejezetten jó volt neki, hogy nem túl szűk a párja.

Szóval a sztereotípiákkal ne foglalkozz, csak az számít, hogy ti mennyire passzoltok az adottságaitokkal. Próbáld megoldani a helyzetet. Egyébként meg ha tényleg olyan vékony a pénisze, akkor nyilván nem a szűk puncihoz szokott :)

2013. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!