Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyire erős a...

Normális, hogy ennyire erős a menstruációm?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 2 éve élek állandó/aktív szexuális életet.

Félévig szedtem egy fogamzásgátlót, pont féléve hagytam abba. Ma hajnalban megjött, nem volt semmi szokatlan. Most itthon vagyok, így nem tampont hanem betétet használok. Egész nap kb. 3x kellett cserélnem (hajnali 4től), mert egyrészt útálom ha már bepiszkolódik, másrészt most az első nap amúgy is erős.

Viszont az előbb épp főzni akartam, de muszáj voltam a wc-re kirohanni, mert azt éreztem, hogy.. hogy is írjam szépen..ha nem rohanok ki, akkor a bokámig meg sem áll...

És nem csalódtam, ezalatt a 2 perc alatt annyit menstruáltam mint máskor 3 nap alatt...:O

Mitől lehetett ez? Idegeskedés rátesz, vagy annak nincs köze? Kicsit megijedtem, el is szédültem így hirtelen..


2013. nov. 29. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ezer oka lehet... néha nekem is olyan erős, hogy csak nézek.

Ez a mensi fura dolgokra képes, ne aggódj sztem! :)

Relax, relax :)

2013. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, akinek erős, löketszerű vérzése van, s egyszerre jön ki sok. Ez ilyen.

Ha eddig nem volt Neked ilyen s most van, az nem tudom, mitől lehet, én csak tudok róla, hogy van ilyen erős fajta és az nem abnormális...

2013. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ijedtségtől szédültél meg.

Sajnos van ez így. Teljesen normális ha néha erősebb, mint amilyen szokott...vagy néha löketszerű..

Rám is néha a frászt hozza...de ettől még normális. :/

2013. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dőlj le egy kicsit

Hátha az jót tesz

2013. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aludtam 2 órát, át is áztam, most is fekszek, szédülök, a tarkóm is fáj. Remélem hamar elmúlik mert nagyon sz.r érzés..annyi vér jött már ki belőlem, hogy hihetetlen, elhasználtam több, mint a felét a csomag betétnek...:S
2013. nov. 29. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyél joghurtot v. igyál kakaót

(serkenti a vérképződést)

2013. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a hasad nem görcsöl?
2013. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de, görcsöl, igaz máskor jobban szokott.. máskor kb. 4 gyógyszert kell bevennem egy nap alatt, tegnap kettőt tudtam, mert annyi volt itthon, fájdogált is egész nap a hasam, de nem úgy, ahogy szokott, hanem csak kicsit, tűrhetően. Most is fáj, de nem annyira, hogy gyógyszert kelljen bevennem.
2013. nov. 30. 07:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Vissza fog venni, ne aggódj.

Nekem is van, hogy annyira erős, hogy még 2 óra sem kell és fullra megtelik egy betét......és van, hogy egész nap ilyen....több, mint 1 csomag betét is elmegy olyankor. Aztán hirtelen visszavesz és minden oké.

2013. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!