Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami betegseg vagy...

Lehet valami betegseg vagy vitamin hiany? Vagy csak szimplan "igy jartam" kategoria? Aggodom!

Figyelt kérdés

par hete nagyon elkezdett hullani a hajam es tagult visszeres lett a labam (plusz puklis es iszonyatosan faj)

nagyon fiatal vagyok s nem ertem mitol lehet,??

nem hordok magassarkut, nincs tuleroltetve a labam, kint van rajtam sapka es sampont se valtottam


2013. nov. 30. 00:06
 1/5 automatakoktel ***** válasza:
Candida lehet.
2013. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy a kettőnek köze van egymáshoz. A lábad miatt menj le orvoshoz,tényleg lehet visszértágulat. A hajad mennyire hullik? Jó ha tudod,hogy az embereknél is létezik hajváltás,ami ősszel,tavasszal nagyobb mértékű. Ha napi 80-110 szálnál nem hullik ki több erről lehet szó. Persze a saját megnyugtatásodra meg kéne nézetni a vérképedet szérum vassal, és elmenni gócvizsgálatokra (fogászat,gégészet,nőgyógyászat vagy urológia).
2013. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hat remelem csak hajvaltas mert ha osszefogom a hajam rendesen erezni h kevesebb.. a labamat latta orvos, o allapitotta meg h visszeres.. eloszor csak azt hittem h bevertem de nem :(.. fogaszaton meg szerdan voltam (+kaptam az ejszakai fogszabit, a rendeset VEGRE levettek)


koszonom a valaszokat!


o, es meg egy fontos dolog : mar megint elkezdtem fogyni es mivel igy is csont es bor vagyok elegge zavar... telen nem raktaroznia kene a szervezetemnek???.. 170 cm 51 kilo..:(

2013. dec. 1. 01:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon kevés. Étvágyad van és úgy fogysz,vagy az sincsen? Vizsgálták már a pajzsmirigyedet? Ha nem kérjél a háziorvosodtól beutalót TSH vizsgálatra és egy vérképre. Én most 48 éves vagyok 70 kg és 175 cm,de fiatal koromban nem híztam, a maximum 57 kg volt. Viszont volt nyombélfekélyem és akkor, 49-50 kg voltam,igaz akkor nem volt étvágyam,ha ettem hányingerem volt. Ezt csak azért írom,mert alkatilag is lehetsz vékony,de nem árt egy kivizsgálás.
2013. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

regebben voltam, de azt mondtak h szep nagy es nincs ezzel semmi baj.. etvagyam az van es ha olyan a kaja akkor akar 3 tanyerral is bevagok belole :))


uhh az durva, mit kellett vele csinalni?? :s

2013. dec. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!