Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászt ajánljátok...

Melyik nőgyógyászt ajánljátok Zuglóban? Milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
Már évek óta járok otthon nőgyógyászhoz, minden évben voltam, eddig semmi problémám nem volt. Most viszont valószínűleg hüvelygombám van és szeretném megnézetni egy szakemberrel. Az otthoni orvosomhoz sokára érnék oda(bármi a bajom, nem akarom sokáig húzni). Egyelőre vettem egy Canesten kenőcsöt, aminek a hatására elmúlt a viszketés.

2013. dec. 4. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
az sztk-ban ismerem a legtöbb orvost ismerem. a fekete antal(középkorú) és a mecsér béla aranyos, a hajdú gábor kicsit hangulat embernek tűnik nekem, de ő se rossz indulatú. utóbbi kettő pedig idősebb orvos.
2013. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Feket doktor velem kissé lekezelő volt, én őt nem kedvelem túlzottan (habár hozzá járok). Mecsért nem ismerem, de édesanyám csak jót mondott róla (állítólag nála születtem).

Van egy magán nőgyógyász az Örsön, anyukám most hozzá jár:

[link]

(Tényleg exkluzív a környezet, bár én csak a váróig jutottam. Az árakról esetleg érdeklődj, nem a legolcsóbb.)

2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok, tehát nem szeretnék nagyon időhöz menni. Az otthoni orvosom 45 körül van és nála kb. 6000 Ft egy vizsgálat.
2013. dec. 4. 18:16
 4/5 A kérdező kommentje:
*időshöz
2013. dec. 4. 18:16
 5/5 anonim válasza:
enyém 16-ot kér, ha kell az elérhetősége, írj!
2013. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!