Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prolaktin szint csökkentésére...

Prolaktin szint csökkentésére van természetes módszer is vagy csak a Bromocriptin?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátcserje is csökkenti a prolaktin szintet, Premens vagy Cefanorm néven kapható patikában.
2011. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátcserje és más sem csökkenti, csak a gyógyszer (Bromo, Norprolac, stb..). Ezt egy homeopátia-mániás nőgyógyász írta, aki mindenre homeopátiás szert akar adni.
2011. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem magas prolaktin miatt bogyót, de semmi változás nem volt, utána napi négy evőkanál búzacsíra és három hónap múlva normál tartományba volt a prolaktinom, barátcserjét nem próbáltam .
2011. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sem a Premens sem pedig a Cefarnom NEM HOMEOPÁTIÁS bogyók, hanem az OGYI által törzskönyvezésre került GYÓGYSZER! A félreértések elkerülése végett!


Indikációja a PMS tüneteinek csökkentése, és a Cefanorm valóban normalizálja az emelkedett prolaktin szintet, hozzá kell tenni, hogy egyes esetekben. Hogy mik ezek az egyes esetek azokat a kezelőorvos hivatott megitélni!


első voltam

2011. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól van, lehet, hogy pontatlan voltam...de fél évig szedtem barátcserjét, mert csak azt láttam, hogy nincs peteérésem, aztán elmentem dokihoz, ő elküldött hormonvizsgálatra ahol kiderült, hogy magas a prolaktinom. Azóta Bromo-t szedek, a hormonszintem azóta normális, de ha abbahagyom a gyógyszert, akkor visszaugrik az első vérvétel eredményének a szintjére. Én csak ebből következtettem erre, vmint a nőgyógyászom is ezt mondta és egy olyan doki is ezt állította, aki nagyon nem gyógyszerpárti.

Persze nem mondom, hogy nem lehetnek kivételek, de nálam nem használt.

2011. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményeket! ezek szerint nincs sok választásom...
2011. márc. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!