Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova tűnt a tamponom?

Discovery00 kérdése:

Hova tűnt a tamponom?

Figyelt kérdés
Tanácsokat várok! Meg kellene jönnie a menszeszemnek, ezért feltettem egy tampont elalvás előtt éjjel nehogy baleset érjen. Tudom, h még az éjjel voltam wc-n, de alig emlékszem rá. Reggel kerestem a tampont viszont nem találtam. Lehet éjjel kicsúszott vagy felcsúszott? Még nem jött meg, nem is érzem, h bent lenne. Próbálkoztam a "gugol-kitol" lehetőséggel, de egyáltalán nem érzem, h bent lenne. Szerintetek? Hülye válaszokat nem kérek köszönöm.
2013. dec. 5. 17:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha alig emlékszel, nem lehet, hogy akkor kivetted, csak olyan álmos voltál, hogy nem emlékszel? De azért nézd át az ágyad is. Ha nem érzed, szerintem nincs is benned. Sok szerencsét :3
2013. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem telitödött akk nem vszinü, hogy csak ugy kicsuszott. Nyulj fel az ujjacskáddal.
2013. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Véletlenűl nem szedted ki éjjel félálomban és nem emlékszel rá? Esetleg nézd meg a szemétben!:D Jobb ötletem nincs!
2013. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mint mondtam kerestem = felnyúltam és nem érzem,h ott lenne.. Volt már amúgy nekem olyan,h csak úgy kicsúszott, pisilés közben... :S
2013. dec. 5. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is nezd meg a kukaban, hatha kivetted csak nem emlekszel ra. Egyebkent ha kiesik vegyek nagyobbat, mar hogyha van.
2013. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászhoz és ő meg nézi neked :-)
2013. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pisiléstől nem csúszik ki, max nagy wc-től, ha megvan telve. Felfelé nem tud csúszni, efelől biztos lehetsz.


Nyúlj fel, ha eléred a méhszájadat, akkor nincs benned. Akkor nagy eséllyel éjjel félálomban vetted ki.

2013. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És mit érzek ha elérem a méhszájamat?
2013. dec. 5. 18:08
 9/17 automatakoktel ***** válasza:
Egy féldiót érzel.
2013. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előbb tetted fel a tampont, mint ahogy megjött volna a menstruációd? Ha igen, ez nem volt valami jó ötlet!
2013. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!