Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova tűnt a tamponom?

Discovery00 kérdése:

Hova tűnt a tamponom?

Figyelt kérdés
Tanácsokat várok! Meg kellene jönnie a menszeszemnek, ezért feltettem egy tampont elalvás előtt éjjel nehogy baleset érjen. Tudom, h még az éjjel voltam wc-n, de alig emlékszem rá. Reggel kerestem a tampont viszont nem találtam. Lehet éjjel kicsúszott vagy felcsúszott? Még nem jött meg, nem is érzem, h bent lenne. Próbálkoztam a "gugol-kitol" lehetőséggel, de egyáltalán nem érzem, h bent lenne. Szerintetek? Hülye válaszokat nem kérek köszönöm.
2013. dec. 5. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért azt hogy mi a jó ötlet és mi a nem jó, azt nem itt kellene meghallgatnod, mert ezeket többnyire fiúk adogatják itt, akik orvosost játszanak.

Nem maradhatott fent, ha nem érzed, egészen biztos hogy kicsúszott, vagy kivetted félálomban.

2013. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%-os! Én nem szoktam orvosost játszani! Nem én szoktam agyba-főbe ajánlhatni mindenkinek a Canestent!
2013. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

De tulajdonképpen mit kerestek itt? Itt lányok fordulnak lányokhoz, hogy segítsenek egymásnak tapasztalataik alapján.

Nyilván ez nem egy orvosi rendelő itt, hanem próbálunk egymástól véleményt, segítséget kérni, kérdezni az esetleges átélt tapasztalatok alapján.

De ti - a kiváncsiságon, esetleges beteg hajlamon kívűl - mit tudnátok tenni? Miért nem mentek azokra az oldalakra, ahol valóban tudnátok esetleg segíteni?

2013. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%-os! Ezt a kérdést annak tedd fel, aki valamilyen szexuális tartalmú hozzászólást ír, de ilyet én nem szoktam!!!
2013. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És azokba kössetek bele kedves kötözködők, akik intim képet akarnak lányoktól, de én ilyet sem kértem soha senkitől!!!
2013. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na akkor mit keresel itt a nők egészsége oldalon, ha te nem is vagy nő??

Szerinted ez egészséges?

2013. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

57%. Ki szólt hozzád? Nem én, az biztos!

Foglalkozz a kérdésekkel a szabáklyzat szerint , ha már a női nemi szerveknek vagy rabja, de nem a válaszolgatókat piszkáld!

2013. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!