Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külső aranyerem van Nem...

Külső aranyerem van Nem vérzik csak nagyon fáj. Reparonnal kenegetem de semmit nem ér. Mit ajánl akinek volt már? Most van másodszor.2éve szülés után jött ki.25vagyok. Esetleg kaphatok segítséget? Orvoshoz nem szeretnék menni majd esetleg nem múlik.

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Legutóbb nekem sem használt a Reparon, akkor vettem Proktis-M kenőcsöt, elég drága, de ez pár nap alatt elmulasztotta a fájdalmat.
2013. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm s választ. Az vény nélkül kapható? Nem lesz komolyabb a dolog ugye? Vigyázok rá nagyon folyamatosan zuhanyzom minden wc-zés után. Tiszta gáz.
2013. dec. 7. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, vény nélkül kapható, nekem gyorsan hatott. Persze ha nagyon fáj, akkor nem ártana megnézetned orvossal.
2013. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ülj bele kamillába naponta 20 percig. De legjobb lenne ha orvoshoz mennél.
2013. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, bízok benne hogy csillapodik és el fog múlni ha nem akkor mindenképp elmegyek orvoshoz.
2013. dec. 7. 08:01
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a Hemorid kenőcs segített, a Reparon nem.
2013. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, Hemorid nekem is jobb volt mint a Reparon. Csíp kicsit, de utána sokkal jobb.
2013. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!A stabilizált aloe verát tartalmazó krém, spray és ajakápoló is segíthet.Jobbulást!
2013. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, aranyosak vagytok! :) Már alakul :)
2013. dec. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!