Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű folyás mitől, negatív...

Sűrű folyás mitől, negatív tenyésztés, házi praktikák?

Figyelt kérdés
Már minden piacon kapható szert kipróbáltam, a folyásom mindig fehéres, viszont nagyon sűrű a nyákom. Szinte kiesik a hüvelyemből, picit sok is van, fogadott orvosom volt 3 év alatt 2, a negatív tenyésztések miatt nem tudnak mit mondani. Méhszájsebem közrejátszhat?
2013. dec. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

a seb nem tudom de az én dokim se jo semmire...mástol tudtam meg hogy öblitö,ruha anyaga is lehet de az mondjuk már durva. ami sokkal kézenfekvöbb és nekem be is vált, az hogy nem használok intim mosakodot, és semmilyen illatos vackot(wc papir,betét)

azota a folyásom oké és végre nem kapok el havonta fertözéseket. helyreállt a ph-m.ennyi.

2013. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te neked egyszerűen ilyen a folyásod, fogadd el. Semmi rossz nincs benne, nekem is ilyen, amióta csak elkezdődött.

Az elsőhöz tenném hozzá, hogy én nem használok semmi illatosított wc-papírt, illatosított betétet sem, és betétet csak a vérzés alatt. Volt egy idő, amikor nem használtam öblítőt sem, attól sem változott semmi, mosakodógélt nem használok, gyakorlatilag nincs, ami irritáló hatással lenne. Pamut alsóneműt hordok. Sosem változott a folyásom, 11 éves korom óta ugyanolyan sűrű, fehér.

2013. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elözönek: igen az akkor olyan. Én is azt hittem ilyen vagyok de gyanus volt h mindig gombás voltam holott már sehova se ültem le. nekem bejött, egy probát megér. ha mindent kizársz és marad akkor igen,van hogy alapbol olyan.
2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már mindent kizártam :/
2013. dec. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!