Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mensi tünetei vagy...

Segítség! Mensi tünetei vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

A barátommal egy héttel a mestruáció előtt voltunk egyutt és sajnos magamba engedtem cca 2percre gumi nélkül. Lehetséges, hogy került belém előváladék de nem biztos, hogy tartalmazott spermákat és valószínüleg nem is voltak termékeny napjaim. Már az előtt 3nappal fájtak a melleim, még most is fájnak, voltak 5-10mps görcseim (mensi előtt mindíg szoknak lenni) és egy kis has puffadás is van. Mensit olyan 5.körül vártam. Lehet, hogy csak a stressz miatt késik? Vagy lehet, hogy terhes lettem?? Nagyon félek, hogy terhesség lett ebből a felelőtlenségből.

16/L



2013. dec. 7. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
valaki? senki? :-(
2013. dec. 7. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mégis honnan tudjuk? Ha nem jön meg, tesztelj, ennyi.
2013. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem azt akarom, hogy tudjátok, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi...
2013. dec. 7. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezett beléd, kicsi az esély a terhességre. De persze teljesen nem zárható ki. Mindenképpen kell tesztet csinálnod.

A beágyazódás kb. az aktus után 10 nappal történik, és enyhe hasi fájdalommal járhat. Puffadás, mellfájás nem jellemző. A terhességi tünetek (mellfeszülés, hányinger) később jönnek, amikor a terhességi hormon, a HCG szintje eléggé megemelkedik.

2013. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen válaszodat!
2013. dec. 8. 00:11
 6/6 anonim válasza:
Spontán peteérés is van.És az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat,és a férfiak nem érzik az előváladék távozását.Terhességi tünetek később fognak jelentkezni.Mindenképp csinálj tesztet,hogy biztosan kilehessen zárni a terhességet.
2013. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!