Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert erzem magam hulyen?

Miert erzem magam hulyen?

Figyelt kérdés
osztalyfonokom a biosztanar es most ugye nyolcadikban megjelent a menstruacios tema..es miertckellemetlen nem csak nekem hanem tobb lanynak is mikor errol beszelunk es a fiuk meg a ferfi osztalyfonok is ranknez mintha varna a velemenyt v vlmi

2013. dec. 10. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
talan azert, mert ok nem tudjak hogy az milyen...? nem ertem miert kell ettol hulyenek erezni magadat, teljesen normalis testi folyamat.
2013. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert éretlen gyerekek vagytok még. Nem sértésnek szánom, de pár év múlva majd nem fogsz így érezni.

De amit most éreztek az normális. Mindenki így van vele ennyi idősen.

2013. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert idióta a tanárotok, azért, már ha tényleg tőletek vár kommentárokat az órához. Mindjárt jönnek majd az okos válaszolók osztani az észt, hogy de hát a menstruáció világ legtermészetesebb dolga blablabla, közben meg úgy kezelik, mint valami csodát. Ha valóban természetesnek tartanák, akkor nem pattognának folyamatosan a "csodálatosságán", hanem magasról tennének rá.
2013. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok - félreértések elkerülése végett kiegészíteném a válaszomat:

Nyilván nem arra akarok célozni, hogy ne beszéljetek a témáról, meg titkoljátok el, mert az ugyanakkora hülyeség, mint a másik véglet (szándékosan szükségtelenül felemlegetni, úgy, hogy az kellemetlen legyen, vagy hatalmas csodaként kezelni egy valóban teljesen természetes folyamatot).

2013. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van elöttem szóló, így van ez itt is amikor "egyesek" jönnek a "világ legtermészetesebb dolga" hülye szövegükkel... persze hogy fiúkról van szó ilyenkor akik nagyon "hozzáértők" szeretnének lenni ilyenkor.
2013. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!