Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg! Egy kiutes lett a...

Segitseg! Egy kiutes lett a nemi szervemen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb kiutes, kis dudor lett a nemiszervemen. Ma vettem eszre.Tegnap meg iszonyatosan viszketett. a Csiklom felett van,ahol kezdodik a "vagas", hasonlit egy nagyobb gennyesebb pattanashoz. Mi lehet ez? iszonyatosan felek. Meg nem voltam nogyogyasznal, ijedsegemben gondoltam elmegyek holnap de meg kell jojjon a menstruaciom holnap kb.
2013. dec. 12. 17:27
 1/5 anonim válasza:
Szőrtüszőgyulladás.. Borogasd kamillával egy kis alkoholos vattával dörzsülgesd és ne piszkáld!
2013. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írta az előttem válaszoló. Kiegészíteném azzal, hogy tehetsz rá antibiotikumos kenőcsöt, vagy akár szemkenőcsöt.
2013. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom szepen.. megnyugtattatok. nagyon betojtam oszinten ;)) meg sosem volt ilyenem... koszi a valaszt, remelem minel hamarabb elmulik! :)
2013. dec. 12. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gyorsan elmúlik, de azért az sem baj, ha 2 hétig is eltart.
2013. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Annyi a lényeg,h tényleg ne piszkáljad!

Nekem volt, állandóan próbáltam nyomkodni, aztán akkora lett mint egy dió, és teljesen elfertőződött és sebészet lett a vége, ott kés, és akkora fájdalom, hogy olyat szülésnél nem éltem..

Tehát mint mondtam, alkoholos vattával törölgesd át, tegyél rá fogkrémet, tonicot, esetleg még egy gyulladáscsökkentő gyógyszert is bevehetsz..

2013. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!