Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítségre lenne szükségem.24...

Segítségre lenne szükségem.24 hetes kismama vagyok, de találtak nálam3! fertőzést. Chlamydia, ureaplasma, és herpes plussz a nemi szervemen kijöttek kis lapos szemölcsök ( condyloma) Van aki hasonló cipőben járt, a szemölcsökkel? El fog múlni valaha?

Figyelt kérdés
Negatív hozzászólásokat nem kérek, nem vagyok egy könnyűvérű és állandó a pertnerem. Magándoki égette őket, jópénzért, de hiába kiújul. Terhesen más módszert nem alkalmaznak.
2013. máj. 13. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem akarok kedv rontó, de szerintem kevés vkinek múlik el véglegesen. Nekem lassan egy éve van, féléve pedig intenzívem kezelve, még ha elis múlik az a millió kis szemölcs, és az orvos is álítja h ha vissza megyek hat hét múlva már vissza se fog nőni, hát állandóan vissza nő, pedig nincs is olyan se a dologba hogy esetleg vissza fertőz a partnerem.

Az égetés vagy a fagyasztást pedig nem ajánlja az orvosom mert azt mondta hogy fájdalmas és mégis vissza nő.

Mennyiért égette, és hogyan ment a dolog?

Egyébként ha belül van azt nehéz kezelni ?!

2013. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alkalmanként volt 14 ezer ft.. 2x voltam, de rájöttem hogy felesleges mert kijön máshol.. én nem kaphattam érzéstelenitöt sem, mert állapotos vagyok. iszonyúan fájt, de mint halottnak a csók.minden orvos mást mond. egyik azt hogy csak a szemölcs fertöz, a másik hogy ezt a hpv hozza ki és soha sem fog elmúlni.. tök jó, nagyon el vagyok keseredve... most kaptam beutalót a mária utcai klinikára, meglátjuk ott mit mondanak..ugyláttam mintha belül a hüvelynyílásnál is lenne egy, de kb semmelyik orvos nem törődik vele.. pl a nőgyogyászom felírta erre a condyline-t amire az van irva hogy terhesség alatt ne alkalmazza, a magán bőrgyógyász is aztmondta nem irhatja fel.. akkor úgy mégis kire hallgassak? =/
2013. máj. 16. 14:36
 3/3 anonim válasza:

Hali!

Én a Gastromed-et ajánlom neked Budán a Margit híd lábánál. Az orvos és az ápolók tündérek, soha jobb kezekben nem voltam. Nagyon kedvesek, megértőek, segítőkészek, és természetesen kiváló szakemberek.

Nekem legalább 50 condylomám volt kívül, belül legalább ugyanannyi. Az első kezelés 30 ezer forint, utána pedig 5 ezer forint minden további. Nekem kívülről 3x kellett mennem, annyira jól megcsinálta, hogy vissza sem jött. A belsőknél 2x kellett mennem, azóta sincs!

Szóval nagyon ajánlom nektek!

2013. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!