Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11.25. -én kellett volna...

11.25. -én kellett volna megjönnie, de 11.22. -én történt egy nagyobb baj családon belül, ami miatt nyugtatót kezdtem szedni, sokat stresszeltem. Azóta nem jött meg, nap közben többször van hányingerem, bedurrant a mellem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 18:41
 1/3 anonim válasza:
megtermékenyített a nyugtató? hülye vagy?
2013. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi, elfelejtettem odaírni, hogy élek nemi életet....nem a nyugtatóra gondoltam nem vagyok hülye...ahogyan te írtad...csak valamit elfelejt az ember odaírni és egyből támadják az embert...(Y)
2013. dec. 12. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben élsz nemi életet, bármikor lehetsz terhes, mert semmi sem száz százalékos.

De egyébként ha csinálnál egy terhességi tesztet, akkor azért jóval kevesebb izgulni valód lenne...

És ha november végén kellett volna megjönnie és terhes vagy, akkor ilyenkor már a hányinger és a mellek érzése is teljesen időszerű lenne.

De természetesen bármi miatt késhet. És a tüneteidet is okozhatja még számos más dolog.

Vegyél tesztet és a terhesség ténye legalább eldöntött lesz.

2013. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!