Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook nyeremény játék,...

Facebook nyeremény játék, többször megosztom nagyobb esély?

Figyelt kérdés

Egy itteni fodrász szalon hirdetett játékot és a megosztók között sorsolnak. Nem ilyen kamu rendelős oldalas játék.

Az érdekelne, hogy ha nagyon sokszor megosztom, annyiszor jelenik meg a sorsolandó nevek között a nevem?

Köszönöm!


2013. okt. 1. 12:31
 1/4 anonim válasza:
nem nincs több esélyed :D
2013. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt...kevesebb van, mivel háh...többne látják....mostanában annyi barmot látok aki még azt a nyereményjátékot is megosztja, amit nem is kéne, és írja oda hogy "osztva" "osztva"...nyugodtan odaírhatná mellé hogy "amúgy retardált vagyok"
2013. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, az az egyik, hogy pont az a célja a megosztásnak, hogy többen lássák, és úgysem fogják kihagyni, ők is megosztják majd...így sokkal kevesebb az esélyed. másik meg szerintem az oldal adminja se olyan hülye, hogy ne vegye észre, ha 5x látja a neved...még ki is zár, de jó indulattal úgyis csak 1x számolja.
2013. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az a lényege, hogy minél többen lássák a megosztások által, de hajhosszabításról van szó, szóval eddig 2 ismerősöm osztotta meg, nem sok embert érdekel az ilyen. Bíztam benne, hogy így nagyobb lesz az esélyem. Nah mindegy azért köszönöm!
2013. okt. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!