Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek az elhatározás után...

Nektek az elhatározás után mennyi idővel sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mi öt hónapja próbálkozunk a párommal, és még semmi eredmény.

2013. dec. 13. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne görcsöljetek rá, csak élvezzétek a szeretkezést. Szulák Andrea is úgy lett terhes, hogy nem foglalkozott a témával.
2013. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

1. gyerek 8 hónap után, akkor nem foglalkoztam peteéréssel és társaival

2. gyerek az első hónapban, ott figyeltem

Az öt hónap még nagyon kevés, nem jelenti, hogy bármi baj van.

Nyugodtan figyelgesd magad, hőmérő, meg ovuteszt, meg étrendkiegészítők, stb, csak ne görcsölj rá.

Terhesvitamint szedsz?

2013. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek terhes vitamint, csak probiotikumot. Még nem stresszelek rá, de már foglalkoztat a dolog.
2013. dec. 13. 21:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak már mindenki kérdezi, hogy na mikor szeretnétek, mikorra tervezitek, már csak ti hiányoztok a családból stb...
2013. dec. 13. 21:15
 5/8 anonim válasza:
Én az első babóval 3 hónap,annyi idő kellett,hogy kiürüljön a fogamzásgátló a szervezetemből.Azt a babót elvesztettük,akkor pedig terhesvitamint is szedtem,már a próbálkozás előtt 1 hónappal,Elevitet.Műtét után azt mondta a doki,hogy minimum 3 hónapot meg kell várni a próbálkozással,mi 4-et vártunk és azonnal sikerült itt is,terhes vitamint azóta sem szedek.
2013. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már egy éve abbahagytam a fogamzásgátlót. De öt hónapja nem védekezünk semmilyen módon, azóta próbálkozunk.
2013. dec. 14. 08:54
 7/8 anonim válasza:
Mndenkinek más a teste....Sokan mondják,hogy ne görcsölj rá,mert úgy nem sikerül.én mindkét babát eszméletlenül akartam,és össze is jött,szinte elsőre.Szerintem a két dolog nem függ össze...
2013. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mondjuk vezettem naptárba a lehetséges peteéréseimet saját számolással is és netes ovulációs kalkulátorral is.Lehet azért sikerült ennyire gyorsan...
2013. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!