Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Neked könnyen jött az elhatáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked könnyen jött az elhatározás, hogy örökre összekötöd az életed a pároddal?

Figyelt kérdés
Voltak kételyek, kérdések benned?
2013. nov. 22. 07:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Elsőnél voltak kételyek,ezért utólag azt mondhatom,hogy nem lett volna szabad!

Most nem volt egy kis bizonytalanság sem ,ezért tudom és remélem,hogy ő viszont örökre szól,s vele fogok megöregedni és mindig egymás mellett leszünk!

2013. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazan szereted nincsenek benned ketelyek. Meg akkor sem ha valamiben nem egyeznek az elkepzeleseitek/terveitek.
2013. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Nem voltak kételyek...


Talán egysz egy vitánál..talán azért viselt meg, mert nem szoktunk vitázni úgy komolyan, mert általaban megbeszeljük a problémáinkat.

De ebben az esetben éppen kimaradtunk estére, így enyhén ittasak voltunk...vita közben megszorította a kezem, úgy, hogy fajt.. Egészen meglepődtem... Otthagytam, amikor kiment a mosdóba utána mnetem, hogy remélem tudja, hogy ez volt az utolsó, hogy szandékosan fizika fajdalmat okozott nekem, mert ha hazasok leszünk ha gyerekeink lesznek, ha akarmi, én nem tűröm.

Háttérinfó:

az ő apja bántotta az anyját (addig verte, mig kórhazba nem került)

A nagymamámat is bántotta a papám, így ésesanyám belemsulykolta, hogy ha ilyen van, nem megvárnia. Következőt, aztán a még következőt, hanem kilépni az önpusztítő kcsolatból

A hatmadik, nem fájt igazán amit scinat, és tudtam, hogy részegen nem érzi az ember, hogy mennyire szorít...a lényeg nem is a fájdalom mértéken volt, hanem amikor meg akarta mutatni, hogy ő neki lesz igaza, (nem engedtem el a karját, mert valaszt vartam a kérdésremre)


A lényeg, hogy akkor felfogta, de manap már a helyszínre sem emlékezett, hogy ott jártunk. A tudtat alattija úgyis emlékszik arra a beszélgetésre.


Ekkor elbizonytalanodtam egy pillanatra... Soha nem éreztem rajta az agresszió jelét, sőt a szemében sem férfi az aki megüt egy nőt...részegen sem, sőt akkor jámborabb szokott lenni..


De más nem...és furcsa hogy ez az eset épp 3 héttel az esküvő előtt történt, más ketely soha nem merült fel, de amúgy ezzel kapcsolatban is csak akkor ittasan. Másnap vegiggondoltam, én sem viselkedtem szépen, ő sem, és vgülis nem megütni akarta, hanem lefogta a kezem, hogy engedjem el...de azt azért tudni kell, hogy ha bántana lépnek, jó messzire

2013. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem voltak, nem vele kapcsolatban...magammal.

Jó vagyok e neki, nem teszem-e tönkre az életét. Ő már nagyon szeretett volna gyereket, én még nem éreztem magam késznek rá. Féltem nem tudok olyan társa lenni akire szüksége van....

2013. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2013. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A harmadiknál már nehezebben, de nem bántam meg. :)
2013. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6 Harmadik?:DD Egy is bőven elég belőle, nem hogy 3:D
2013. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem voltak kételyeim. Mi már 7 éve együtt voltunk( fiatalon jöttünk össze) együtt is laktunk 2 éve és nagyon jól megvoltunk. Inkább az a kellemes várakozás volt bennem. Egyébként azóta sem változott semmi köztünk, minden jó. Még a kapcsolatunk elején voltak nehézségeink az ő családja miatt, na akkor eszünkbe sem jutott eljegyzés vagy házasság.
2013. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem volt bennem kétely.
2013. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyen jött és alig vártam. Semmi kétely nem volt bennem. Az első, majdnem férjemnél volt és pár hónappal az esküvő előtt szakítottam vele, pedig 6 éves kapcsolat volt. De a Férjemnél tudtam, hogy ő az igazi és csak Vele szeretnék élni, senki mással!
2013. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!