Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellgyulladásból visszamaradt...

Mellgyulladásból visszamaradt görcs a mellben? Részletek lent!

Figyelt kérdés

szülés után 2 héttel sikerült begyulladnia a mellemnek, mert nem fejtem le. Lázam csak egy napig volt, de akkor is 39,5. Sikerült panadollal lehúzni, utána már nem is volt többet. A pirosság is hamar elmúlt a mellemről, de a görcs megmaradt. A mellem tövében (a kettő között) most van egy tojásnyi nagyságú görcs. Eleinte melegítettem, masszíroztam, és folyamatosan szoptattam belőle. Aztán visszamentem a kórházba, ahol azt tanácsolták, hogy jegeljem a görcsöt. Ez meg is történt. De azóta se múlt el. Tejem lett bőven, vissza tudtam tornázni.

Ijedtemben elmentem az orvoshoz, aki antibiotikumot írt fel. 7 napig kell szednem. Ma a 3. napnál tartok. De a görcs még mindig ott van.

Úgy érzem, ha tele a mellem, akkor a görcs is nagyobb, ha kiürítettem, akkor pedig kicsit összemegy, de ettől függetlenül még mindig nem múlik.

Nagyon félek! Mi van ha a jegelés mégsem a legjobb megoldás? Mi van ha már rég baj van, és fel kell vágni, vagy daganatom van? Mi van ha rosszindulatú?

Hétfőn kell visszamennem az orvoshoz. ha nem látszik változás, akkor elküld ultrahangra.


Van itt valaki, aki tudna nekem tanácsot adni? Mi lehet ez? Mit tehetnék? Tényleg jól csináljuk, amit csinálunk??


2013. dec. 13. 20:25
 1/2 anonim válasza:
Szia en csak most talaltam meg a kerdesed. Mi lett vegul a vegeredmeny? Elmult az antibiotikumtol? Nagyon erdekelene a valaszod! Koszi
2014. jan. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem múlt el. Elmentem sebészetre, ahol csináltak UH-ot, és vérvételt, hogy nincs e gyulladás a szervezetemben. Az UH-on is kiderült, hogy nem tályog, csak le van tokosodva a tej, vagy valami ilyesmi.

Megkaptam egy szülésznő telefonszámát, aki másfél óráig masszírozta és fejte a mellem. Azt mondta jegeljem, felesleges masszírozni, ennek már fel kell szívódnia, annyira be van keményedve. El kell, hogy apadjon.

Most valami beindult, mert elkezdett összemenni. Még mindig ott van, de már lényegesen kisebb. Ha jövő hétre nem múlik el, akkor viszont elmegyek, és leszivattatom. Már nagyon elegem van :(

Szerencsére tejem azért van. Azzal nincsen gond még így sem.

2014. jan. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!