Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek mellgyulladásból...

Akinek mellgyulladásból keletkezett görcs a mellében, antibiotikummal vagy jegeléssel mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nagyon fájt az egyik, ha hozzá ért a babám, ordítani tudtam volna. Lázam nem volt. Én borogattam, és megpróbáltam többször rátenni a babát (a fájdalom ellenére), és közben finoman masszíroztam. Úgy 2-3 nap alatt szűnt meg a fájdalom, de már úgy fél nap után enyhűlt a gyulladás, és a fájás...
2013. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meleg-langyos víz alatt a zuhannyal vagy a kezeddel körkörösen óvatosan maszírozd meg szopi előtt, hogy fellazuljanak a tejcsatornák. a baba is könnyebben ki tudja így szívni a tejet.


a hideg nem jó rá!

2013. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt jégzselém, amit ugye melegen is lehet használni. Sokszori mellretétellel és sokszori borogatással a nagyon durva időszak 1,5 nap alatt múlt el.

Nekem lázam is volt, de orvoshoz nem tudtam elmenni.

2013. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy hétig melegítettem és masszíroztam, de semmit nem javult. Akkor mentem vissza a kórházba, ahol azt mondták jegeljem a göböt. Nem apad el ha csak azt jegelem. Nem is apadt. Visszajött a tejem, azóta nincs is gond a szoptatással sem, viszont a görcs ott maradt. Voltam dokinál, ő antibiotikumot írt ki. Most 3 napja azt szedem már, de még nem érzek változást. Jegelem továbbra is, mert hogy ugyebár gyulladásról beszélünk elvileg.

Szóval nagyon félek. Nem akarom, hogy valami nagyobb baj legyen. Már minden rossz megfordult a fejemben :-(

2013. dec. 13. 18:13
 5/5 Lilla73 ***** válasza:

Szia. Nekem nagyon magas lázam lett, úgyhogy antibiotikumot kaptam. Sírtam miközben masszíroztam. Addig nem jöttem helyre, amíg sárga sűrű folyadék meg nem jelent a tej között. Annak ki kellett ürülnie, úgyhogy azon a mellemen nem is tudtam a babát szoptatni, hanem azt magam fejtem le 2-3 napig.

Hasogató fájdalom ellen az Apis mellifica C15 homeopátiás szer bevált.

Jobbulást!

2013. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!