Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy lehet, hogy az 1....

Az hogy lehet, hogy az 1. évben, mikor megjött, sosem fájt, -csak éreztem valamit, hogy megvan- aztán egyszer igen, vettem be rá gyógyszert, és azóta mindig elviselhetetlenül görcsölök?

Figyelt kérdés
Ez így megváltozhatsz? Azt hiszem, nemis az 1. fájdalomnál szedtem be anya tanácsára a gyógyszert, hanem olvasgattam, hogy milyen növényeket kell enni, aztán következő hónapra jobban fájt és akkor, vagy valahogy így, de ez már részletkérdés. Az a lényeg, hogy örültem, hogy "hú, szerencsés vagyok, ezt legalább megúsztam", erre rá kb. 1 évre "hát, mégse, te jóég, mi ez a szörnyű fájdalom?". -.-
2013. dec. 14. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozhat mert ez hormonális dolog. A szervezeted is fejlődik másképp működik, ahogy idősödsz így a menszeszed is változik.


Érdekes de én pont fordítva voltam.

Nekem az első években maga volt a pokoljárás. Ordítottam a fájdalomtól hiába tömték belém a görcsoldókat meg fájdalom csillapítókat.

Ráadásul folyton hányingerem volt és ilyenkor napokig érzékeny voltam a szagokra. Különösen a csapvizet éreztem büdösnek pedig máskor semmi bajom nem volt vele a hipószagtól meg egyenesen az ájulás környékezett a nehéz napokon.


Aztán teltek az évek egyre kevésbé fájt aztán pár éve össze-vissza vannak az érzéseim mert van, amikor fájdogál de nem olyan rémes máskor meg észre sem veszem csak akkor, amikor kimegyek a rötyire és letolom a nadrágot és már meg is van a meglepetés!


Lehet ez átmeneti is lehet, hogy nem fog fájni mindig.

2013. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!